Już jutro wydrukujemy Kupon Joker w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". Wytnij go i zachowaj!

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Już jutro wydrukujemy Kupon Joker w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". Wytnij go i zachowaj!

Ula Sobol

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker? Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Joker może uratować Twój zestaw loteryjny

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.

Włącz się do gry już dziś

Wspaniale byłoby zdobyć dla siebie dwupokojowe mieszkanie w Rzeszowie. Właśnie taką szansę daje Ci udział w naszej grze. Mamy dla Ciebie nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji w centrum Rzeszowa, warte 305 000 zł.

Jeśli jeszcze nie grasz oto piękne mieszkanie i dużą gotówkę, czas to zmienić.

Grę możesz zacząć w każdym momencie od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery.

A jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, dziś wydrukowaliśmy jokera! Wytnij go i zachowaj.

W zestawie może być najwyżej 9 jokerów

Jokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker będą publikowane obok zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowany jutro, a następny w lutym. Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 151, 152, 153, 154, Kupon Joker, 156, 157, 158, 159 i 1160.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.

Już w lutym rozdamy gotówkę

Czwarte losowanie odbędzie się już 15 lutego 2018 roku. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 14 lutego 2018 roku, do godz. 15.

Mieszkanie w samym centrum miasta

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

A może wykup abonament?

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Do gry o mieszkanie mogą dołączyć również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie. Wystarczy zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin w naszym serwisie, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Zachęcamy do gry i życzymy powodzenia!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.