Jutro prenumeratorzy Nowin otrzymają kolejne Karty Prenumeratora. Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw 10 kuponów w loterii

Czytaj dalej
Ula Sobol

Jutro prenumeratorzy Nowin otrzymają kolejne Karty Prenumeratora. Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw 10 kuponów w loterii

Ula Sobol

Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw 10 kuponów. Dzięki niej możesz zwiększyć szanse na wygranie gotówki, a także dwupokojowego, wykończonego, umeblowanego i wyposażonego mieszkania w Rzeszowie, wartego 305 000 zł.

Pomyśl, jak wspaniale byłoby zdobyć dla siebie mieszkanie, bez konieczności zaciągania kredytu na 30 albo 40 lat? Takie szanse daje właśnie loteria „Mieszkanie za czytanie”, w której główną nagrodą jest mieszkanie w Rzeszowie.

Do gry możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Dzięki prenumeracie papierowej lub elektronicznej nasi Czytelnicy mogą zwiększyć szanse na wygraną i zaoszczędzą.

Karta Prenumeratora zastępuje 10 kuponów

Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu). Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego.

Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów. Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów. Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze.

Karty Abonamentowe przygotowuje organizator loterii

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez naszą stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator.

Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Wygraj nowoczesne mieszkanie

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

W piątek wydrukujemy Kupon Joker

Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. A jeśli zabraknie Ci jakiegoś kuponu już w piątek, 9 lutego Czytelnicy Nowin otrzymają kolejny kupon ratunkowy Joker. Zastąpić on może brakujący kupon loteryjny. Wytnij go i zachowaj!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.