Julia Wróblewska, taka miła dziewczyna z sąsiedztwa

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Paweł Gzyl

Julia Wróblewska, taka miła dziewczyna z sąsiedztwa

Paweł Gzyl

Julia Wróblewska zadebiutowała w kinie mając sześć lat. Teraz jest gwiazdą serialu „M jak miłość” i występuje w celebryckich programach jak „Agent” czy „Taniec z gwiazdami”. Nam opowiada o swoim dojrzewaniu w świetle reflektorów.

Jesteśmy w środku lata. Jak spędzasz tegoroczne wakacje?

Odpoczywam - i pracuję. Pojawiam się bowiem na organizowanych przez Almatur warsztatach aktorskich dla dzieci. Przyjeżdżam do dzieciaków, wspólnie oglądamy film, a potem prowadzimy na jego temat luźną pogawędkę. Na koniec wspólnie odgrywamy kilka scen z obejrzanego filmu. Podoba mi się ten pomysł - dlatego przyjęłam tę propozycję. Dzięki temu mogę kogoś, kto ma takie marzenia, zachęcić do zostania aktorem lub aktorką.

A kto ciebie zachęcił do aktorstwa?

Moja „podwórkowa” ciocia zobaczyła, że będzie casting na rolę w filmie „Tylko mnie kochaj”. Mama była przeciwna, ale w końcu ciocia ją przekonała. Ostatecznie mama mnie zabrała i pojechałyśmy na ten casting. Ku zaskoczeniu wszystkich - wygrałam.

Zostałaś wybrana spośród trzystu dzieciaków. Jak sądzisz: co zdecydowało, że dostrzeżono właśnie ciebie?

Być może zdecydowało to, że łatwo zapamiętywałam tekst. Czyli okazało się, że mam dobrą pamięć. Przy tym wyglądałam młodziej niż sześciolatka. To też był atut. Do tego ponoć byłam dla filmowców „urocza”. Stąd łatwo się ze mną pracowało. (śmiech)

Występ w filmie był dla sześciolatki, którą wtedy byłaś, dobrą zabawą czy odebrałaś to jako pracę?

Dla mnie to była zabawa - przy tym i następnych filmach. I kochałam to. Dopiero kiedy poszłam do szkoły i musiałam łączyć naukę z występami w filmach czy serialach, poczułam, że to jest jednak praca.

Jak nauczyciele traktowali cię po premierze „Tylko mnie kochaj”?

Różnie. Jedni nic sobie z tego nie robili, a drudzy - mocniej mnie przepytywali. Na pewno nigdy nie byłam z tego powodu przez nich faworyzowana, a raczej wręcz przeciwnie - byłam traktowana ostrzej.

A rówieśnicy?

Czytaj więcej i dowiedz się: 

 • co aktorka sądzi o granej przez siebie postaci Zosi Warakomskiej?
 • co zmieniły w jej życiu programy rozrywkowe? 
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.