Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Joanna Liszowska postanowiła zostać w Polsce na dłużej

Czytaj dalej
Fot. Szymon Starnawski /Polska Press
Paweł Gzyl

Joanna Liszowska postanowiła zostać w Polsce na dłużej

Paweł Gzyl

Do tego, aby być aktorką zachęcił ją sam Jerzy Trela. Choć wydawało się, że jej specjalnością będzie dramat, dziś najlepiej sprawdza się w komedii. Nie zrezygnowała z aktorstwa, nawet mimo tego, że wyszła za mąż za szwedzkiego milionera.

Ponieważ Joanna Liszowska stroni od mediów, plotkarskie serwisy próbują na własną rękę dowiedzieć się, co słychać nowego u popularnej aktorki.

Nic więc dziwnego, że ich uwadze nie uszedł fakt, iż gwiazda mieszka od kilku miesięcy w swym podwarszawskim domu sama z dziećmi. Jej mąż nie bywa w Polsce - bo robi interesy w swej rodzinnej Szwecji. Mało tego - córki aktorki już od dłuższego czasu chodzą do polskiego przedszkola i polskiej szkoły. Joanna nie rezygnuje również z kontynuowania kariery nad Wisłą - gra w serialu „Przyjaciółki” i w Teatrze Na 6. Piętrze. To wywołało naturalne spekulacje, iż jej związek ze szwedzkim milionerem Olą Serneke przechodzi kryzys. Na razie gwiazda nie daje nic po sobie poznać, ale w internecie aż huczy od plotek. Pozostają one jednak tylko w sferze domysłów.

- Nie można uciekać przed problemami, trzeba im stawić czoło. Nie powinny one jednak rzutować na pracę. Wszelkie problemy osobiste muszą pozostać, jeśli nie przed drzwiami teatru, to przynajmniej w garderobie. Wiem, jak trudne to bywa, ale jeśli zawód jest twoją pasją, jest to możliwe. Bo aktorstwo daje możliwość bycia przez chwilę kimś innym - mówi aktorka w wywiadzie dla „Grazii”.

Joanna wychowała się na krakowskich Grzegórzkach. Jej rodzina wywodzi się z podwawelskiej inteligencji. Mama była pianistką - ale jej córki nigdy nie ciągnęło do muzyki, więc choć fortepian od zawsze stał w domu, nie nauczyła się na nim grać. Mała Joasia w szkole była jednak dobrą uczennicą. Przykładała się do nauki i zawsze przynosiła do domu świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Zarówno w podstawówce, jak i w liceum.

- W moim domu sytuacja finansowa była stabilna ale się nie przelewało, więc wiedziałam, że jeśli czegoś nie potrzebuję, ale bardzo pragnę sobie kupić, to po prostu muszę sobie na to zarobić. Pracowałam więc w dwóch miejscach - roznosiłam ulotki i pracowałam w lokalnej kafejce. W kolejne wakacje pracowałam w salonie Mercedesa, robiłam kawę odkurzałam gablotki i takie tam proste rzeczy. Wszystko po to żeby sobie kupić martensy - tłumaczy w serwisie „Party”.

W dalszej części artykułu:

 • Dowiesz się, skąd pochodzi Joanna Liszowska
 • Co robiła zanim została aktorką
 • Jak wygląda teraz jej życie - jako aktorki i żony milionera

 

Pozostało jeszcze 65% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.