Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, zapraszamy

Czytaj dalej
Dominika Grzelka

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, zapraszamy

Dominika Grzelka

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, które nie wymaga uciążliwego remontu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się sprzedażą gotowych mieszkań wykończonych „pod klucz”, jak również pracami wykończeniowymi na zamówienie klientów.

Kupując jedno z naszych mieszkań oszczędzasz czas oraz unikasz wszelkich niedogodności związanych z remontem. Decydując się na zakup mieszkania przed remontem lub na jego wczesnym etapie masz możliwość uczestniczenia w aranżacji wnętrza.

Sprzedajemy tylko sprawdzone nieruchomości, bez zadłużenia, bez obciążeń prawnych. Kupując mieszkanie od naszej firmy masz pewność, że nie kupisz mieszkania z dzikim lokatorem, egzekucją komorniczą itp.

Osoby tworzące firmę Pod Klucz są związane z radomskim rynkiem nieruchomości od 2007 roku. Przez ten czas uczestniczyliśmy przy blisko 2000 transakcji stale poszerzając grono zadowolonych klientów.

Od czasu rozpoczęcia działalności w branży wykończeniowej zrealizowaliśmy ponad 200 inwestycji, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Współpracujemy z firmami z branży remontowo-budowlanej wyłącznie o ugruntowanej i sprawdzonej pozycji na rynku.

Remontami zajmujemy się od A do Z. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje:

Kierujemy się przejrzystymi zasadami – prace rozpoczynamy po ustaleniu budżetu oraz zakresu prac i po podpisaniu umowy.

Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy jest podjęcie współpracy z Castoramą - największą w Polsce siecią sklepów typu Home Improvement (DIY). Wspólnie z naszym partnerem przygotowujemy zestaw pakietów wykończeniowych dla klientów kupujących mieszkania na rynku pierwotnym. Już wkrótce dostępny będzie pierwszy pakiet dla osób kupujących mieszkania pod wynajem, które szczególnie cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Korzystając z gotowego pakietu uzyskujemy doskonały efekt przy minimalnym zaangażowaniu inwestora, który otrzyma wsparcie projektanta wnętrz oraz wizualizację remontowanego lokalu. Nasza ekipa, poza typowymi pracami remontowymi oraz organizacją dostaw, z przyjemnością zajmie się zrobieniem zdjęć oraz filmy 3D, które mogą być wykorzystane w ogłoszeniach wynajmu.

Na tym nie poprzestajemy! W przygotowaniu jest również propozycja dla klientów, którzy będą chcieli wykończyć mieszkanie dla siebie, a dzięki rozwiązaniom pakietowym szybko i bezproblemowo będą mogli cieszyć się swoim wymarzonym miejscem.

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. kom. 733 850 560
tel. kom. 733 970 270
tel. kom. 733 266 966

e-mail: biuro@podklucz.radom.pl

www.podklucz.radom.pl
www.facebook.com/podklucz.radom
www.instagram.com/podklucz.radom

Dominika Grzelka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.