Jelena Blagojević, kapitan Developresu: U nas w klubie wiedzą, jak zrobić coś fajnego

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Jelena Blagojević, kapitan Developresu: U nas w klubie wiedzą, jak zrobić coś fajnego

Łukasz Pado

Jelena Blagojević dołączyła już do drużyny Developresu Rzeszów, która w najbliższy piątek rozpoczyna sezon 2019/20 Ligi Siatkówki Kobiet. Kapitan "Rysic" przywiozła ze sobą m.in. złoty medal mistrzostw Europy. Na lotnisku witali ją kibice, przedstawiciele klubu, a także wiceprezydent Rzeszowa Stanisław Sienko.

Nareszcie w Rzeszowie...

Nareszcie. Długi był ten sezon reprezentacyjny w tym roku - mówi JELENA BLAGOJEVIĆ, kapitan Developresu Rzeszów, która w poniedziałek dołączyła do zespołu po meczach w Pucharze Świata. - Długo mnie nie było, ale cieszę się, że wróciłam do mojego domu do Rzeszowa.

Kibice w Rzeszowie cieszą się z pani sukcesów...

Wiem, że się cieszą. Widziałam na facebooku, instagramie, piszą, gratulują, to bardzo miłe. To już mój drugi złoty medal na mistrzostwach Europy z Serbią. Ta praca, którą robimy, daje wyniki. Jutro zaczynamy treningi z naszą drużyną i zaczynamy walkę o nasze złoto.

Śledziłaś, co się dzieje w Developresie?

Dzięki dziewczynom byłam na bieżąco. Wiem, że robiły swoją pracę, robią to cały czas. Brakowało mnie. Nie powinno być trudno się przestawić. Siatkówka to prosty sport. Technika, taktyka tu w klubie i w Serbii jest bardzo podobna. Mam nadzieję, że w piątek, kiedy zaczynamy sezon, będzie dobrze. Musimy jednak w tym tygodniu wykonać swoją pracę tak, jak należy.

- Jest nas czternaście dziewczyn i trenerzy, ale każdy klub ma taki skład. Takich kibiców jak my, już nie - mówi Jelena Blagojević.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.