Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów: Chemik Police będzie chciał się zrewanżować

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów: Chemik Police będzie chciał się zrewanżować

Łukasz Pado

- Uważam, że wszystko jest otwarte, wciąż mamy szanse nie tylko na drugie, ale i na pierwsze miejsce – mówi Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów, była siatkarka Chemika Police.

Gratuluje wykonałyście dobrą robotę w meczu przeciwko Pałacowi Bydgoszcz. Wygrana 3:0 wskazuje, że była to łatwa przeprawa...
Uważam, że zagrałyśmy bardzo dobry mecz z Bydgoszczą. W pierwszych dwóch setach bardzo dobrze wychodziłą nam zagrywka, dzięki czemu udało się ich nieco odrzucić od siatki i wykluczyć ataki ze środka i czwartej strefy. W trzecim secie trochę za bardzo rozluźliłyśmy się i nasze rywalki to bardzo szybko wykorzystały. W obronie zaczęły podbijać nasze ataki i skutecznie kontrowały. Szkoda tylko, że kilka dni wcześniej straciłyśmy punkty w Łodzi, zresztą po raz kolejny w tym sezonie. Grałyśmy dobrze, wydawało się, że możemy to wygrać, ale w piątym secie zabrakło nam dwóch piłek, by w końcu pokonać ŁKS. W końcu jednak zagrałyśmy dobry mecz z dobrym zespołem w polskiej lidze. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze.

W dalszej części artykułu o:

 • sytuacji w tabeli i celach
 • meczu z Chemikiem Police
 • finale Pucharu Polski
 • sytuacji fizycznej i mentalnej drużyny
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.