Jarosław Miłkowski

Jedziemy na rewanż do Leszna! Z wiarą, która nigdy nas nie opuszcza

By cieszyć się ze złota, żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów mogą pozwolić sobie na porażkę w Lesznie, ale tylko jednym punktem. Fot. Jakub Pikulik By cieszyć się ze złota, żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów mogą pozwolić sobie na porażkę w Lesznie, ale tylko jednym punktem.
Jarosław Miłkowski

Martwicie się, że żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów mają tylko dwupunktową zaliczkę w finale z Fogo Unią Leszno? Więcej wiary! W ostatnich trzech sezonach żółto-niebiescy wygrali w Lesznie dwukrotnie!

Zżerają Was nerwy przed niedzielnym meczem? Częściej obgryzacie paznokcie, a noga pod stołem w pracy lub w szkole nerwowo „lata” co kilka minut? My to doskonale rozumiemy. W pierwszym meczu Cash Broker Stal Gorzów wygrała tylko 46:44 z Fogo Unią Leszno i wydaje się, że to za mało, by w rewanżu obronić tę niemal minimalną zaliczkę.

Jaki wynik da Stali Gorzów mistrzostwo?

Która z drużyn zdobyła więcej punktów od 2013 r.?

Kiedy Stal ostatnio wygrała w Lesznie?

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.