Jasielska policja bada czy pies został zagłodzony na śmierć. Zwierzę było zamknięte w stodole, bez picia i jedzenia

Czytaj dalej
Fot. LUM3N/pixabay.com
Ewa Gorczyca

Jasielska policja bada czy pies został zagłodzony na śmierć. Zwierzę było zamknięte w stodole, bez picia i jedzenia

Ewa Gorczyca

Jedyną osobą, która troszczyła się o kundelka, była kobieta, która raz na jakiś czas przyjeżdżała do Wrocanki w pow.jasielskim, gdzie mieszkał właściciel psa. Kiedy po raz kolejny przyszła na jego posesję i chciała nakarmić czworonoga, okazało się, że pies jest martwy.

Tę wstrząsającą historię zrelacjonowali wolontariusze jasielskiego inspektoratu Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt na swoim profilu na FB.

"Piesek miał tylko 4 lata, był głodzony systematycznie przez swojego właściciela alkoholika. Był na stałe zamknięty w stodole, bez wody i jedzenia, na łańcuchu. Odosobniony, bez kontaktu ze światem, nie był wypuszczany na zewnątrz. Był to mały piesek w typie terierka, bardzo przyjazny do ludzi, co wiemy z relacji świadka. Wcześniej był przetrzymywany na zewnątrz, na krótkim metrowym łańcuchu, w słońcu, bez schronienia. Gdy były ulewy, stał dwa dni w wodzie, nie mógł się położyć bo, by się utopił. Po interwencji sąsiadów właściciel schował go do stodoły i odizolował od świata" - napisali.

W dalszej części artykułu m.in.:

Właściciel psa mieszka z matką. Ta miała twierdzić, że to nie jej pies i nie karmiła go. Losem czworonoga zainteresowała się kobieta, która jednak nie mieszka we Wrocance, a jedynie regularnie, raz na jakiś czas przyjeżdża do tej miejscowości. 

Pozostało jeszcze 65% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Ewa Gorczyca

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Wiem, że to nieludzkie, ale takich ludzi powinno się także zamykać w więzieniu bez jedzenia i picia, w ciasnej celi, bez możliwości wyjścia, żeby sami na własnej skórze przekonali się jak to jest.

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.