Janusz Niedźwiedź, trener 2-ligowej Stali Rzeszów: Chodzi za mną kilku ludzi i robi mi złą opinię

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Tomasz Ryzner

Janusz Niedźwiedź, trener 2-ligowej Stali Rzeszów: Chodzi za mną kilku ludzi i robi mi złą opinię

Tomasz Ryzner

Janusz Niedźwiedź, trener 2-ligowych piłkarzy Stali Rzeszów, odpowiada na anonimy kibiców: - Muszę podejmować cholernie trudne decyzje!

Z Sanoka blisko w Bieszczady. Czy podczas obozu był czas na wypad na Solinę, albo wędrówkę po połoninach?

Nie było tego w planie. Trenowaliśmy codziennie, od półtorej do dwóch godzin. Dochodziły do tego odprawy, odnowa biologiczna.

Organizacyjnie wszystko grało?

Tak. W ośrodku „Wiki” nie trenowaliśmy po raz pierwszy. Jeśli na sztucznej murawie pojawi się balon, to zimą znów tu wrócimy.

Ktoś ma problemy ze zdrowiem?

Nawrot ma drobny uraz, Płonka zakażenie nogi, Cyfert kłopot z barkiem.

Piotr Ceglarz i Peter Basista zakończyli już przygodę ze Stalą?

Peterowi skończył się kontrakt. Jest plan, aby zatrzymać go w Stali i powierzyć pracę na rzecz klubu. Chcemy tak postępować w przypadku niektórych piłkarzy, którzy zakończą kariery.

Ceglarzowi do końca gry jeszcze daleko.

To prawda. Ma jeszcze rok umowy, ale na jego pozycji jest Michallik, Chromiński, na skrzydle może też zagrać Nawrot.

Czyli w nowym sezonie by sobie nie pograł.

Musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce grać, czy nie i podjąć decyzję.

Jak w sparingu z Ruchem Chorzów wypadli piłkarze testowani?

Sprawdzaliśmy bramkarza i dwóch skrzydłowych. Jeden skrzydłowy pojechał już do domu.

W dalszej części wywiadu przeczytasz m.in.:

 • "Nie obiecywałem po awansie, że wszyscy gracze zostaną w drużynie"
 • "Anonim łatwo wysłać, ale niech ktoś ma odwagę, wystąpi pod nazwiskiem i powie, co mu nie pasuje"
Pozostało jeszcze 54% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.