Hubert Kornecki jeszcze niedawno myślał o końcu kariery. Teraz trafił do SPR Stali Mielec: To była najlepsza decyzja

Czytaj dalej
Fot. Kuba Zegarliński
Kuba Zegarliński

Hubert Kornecki jeszcze niedawno myślał o końcu kariery. Teraz trafił do SPR Stali Mielec: To była najlepsza decyzja

Kuba Zegarliński

Tuż przed startem fazy play-out SPR Stal Mielec przeprowadziła kolejny transfer. Po siedmiu latach do drużyny wraca Hubert Kornecki, ostatnio związany z NMC Górnikiem Zabrze. Na Śląsku nie zagrzał długo miejsca przez przedłużające się kontuzje. Teraz jest już jednak w pełni zdrowy i zapowiada, że w Stali da z siebie wszystko.

Po odejściu z Górnika Zabrze powiedziałeś, że albo znajdziesz klub, albo kończysz karierę. Masz dopiero 25 lat, więc było to dosyć zaskakujące wyznanie.

Na pewno długi czas zastanawiałem się, czy chcę kontynuować karierę. Być moje kontuzje nie były bardzo groźne, poza urazem barku, ale ciągnęły się długi czas i nie pozwalały mi normalnie trenować i uprawiać piłki ręcznej. Miałem dużo myśli, były wahania nastroju. Byłem w euforii, gdy wracałem do gry, a później zdarzała się kolejna kontuzja. Później znowu wracałem do gry, znowu byłem zadowolony, ale za chwilę znów odnosiłem kontuzje. To był dla mnie bardzo trudny czas. Wszystko się jeszcze skumulowało po tym, jak rozwiązałem kontrakt w Zabrzu. Dlatego myślałem o końcu kariery.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in:

 • "W Stali Mielec debiutowałem w PGNiG Superlidze, tutaj zbierałem pierwsze szlify w tych rozgrywkach"
 • "Oferta z Mielca była bardzo konkretna, szybko doszliśmy do porozumienia"
Pozostało jeszcze 61% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kuba Zegarliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.