Hotel Odeon - idealne miejsce na przyjęcie weselne. Bogate i wykwintne propozycje dań, przestronne wnętrza

Czytaj dalej
Ula Sobol

Hotel Odeon - idealne miejsce na przyjęcie weselne. Bogate i wykwintne propozycje dań, przestronne wnętrza

Ula Sobol

Wykwintne i bogate propozycje dań oraz smaczna kuchnia są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. W przestronnych, przyjemnych i klimatyzowanych wnętrzach, które zapewniają niezapomnianą atmosferę jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia nawet dla 300 osób .

- Młodą Parę zapraszamy na niezwykłą noc poślubną w apartamencie De Luxe – zaprasza Jerzy Wiącek, prezes spółki Zapel-Service.

- Przyjęcie weselne to oryginalna, osobista uroczystość, która jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Dlatego też z myślą o tym ważnym wydarzeniu przygotowaliśmy dla swoich klientów specjalną ofertę taką, aby spełnić wszystkich oczekiwania. Pragniemy zawsze dopełniać wszelkich starań, aby ta Uroczystość pozostała w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości jako niesamowite i długo wspominane wydarzenie.

ODEON to nie tylko restauracja i hotel, to również wspaniałe CENTRUM SPA. - Już dzisiaj serdecznie zapraszamy – mówi Jerzy Wiącek.

Ula Sobol

plus.nowiny24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.