Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Helene Rousseaux z Developresu Rzeszów: Stać nas nawet na mistrzostwo Polski

Czytaj dalej
Fot. K.Kapica
Łukasz Pado

Helene Rousseaux z Developresu Rzeszów: Stać nas nawet na mistrzostwo Polski

Łukasz Pado

Helene Rousseaux, siatkarka Developresu Rzeszów, która przechodzi rehabilitację po zabiegu kolana, nie może się doczekać powrotu na parkiety Ligi Siatkówki Kobiet. - Kiedy przyszłam na mecz, zobaczyłam grę, poczułam emocje, pomyślałam, “Chcę szybko wrócić na boisko”.

Jak z twoim kontuzjowanym kolanem?
Coraz lepiej. Minęło już sześć tygodni od operacji i wszystko idzie dobrze, lepiej niż się tego spodziewałam. Przyjechałam na kilka dni do Rzeszowa, żeby skonsultować się z naszym sztabem medycznym i wszyscy mówią, że jest nieźle. Mogę wykonywać coraz więcej ćwiczeń, robię przysiady na jednej, na dwóch nogach. Właśnie zaczęłam już biegać. Teraz będę mieć kolejną sesję PRP, to taka metoda leczenia, która sprawia, że kontuzjowane elementy szybciej się regenerują. Wkrótce będziemy dokładać kolejne rzeczy, bieganie, skakanie i inne. Myślę, że za około dwa tygodnie będę mogła wrócić do siatkówki, ale będę potrzebowała trochę czasu, żeby ponownie dojść do pełnej dyspozycji. Nie grałam w siatkówkę już dwa miesiące, więc zajmie to trochę czasu. Muszę znów zacząć czuć piłkę.

Miałaś okazję oglądnąć mecz Developresu z Budowlanymi. Podobało się?
Mecz był na wysokim poziomie. Szkoda, że tak się skończył, bo nasze dziewczyny miały możliwość wygrania go w czwartym secie. Piłka meczowa była w górze, ale nie udało się.

W dalszej części rozmowy Helene Rousseaux mówi m. in. o:

 • atmosferze na Podpromiu
 • swojej dalszej rehabilitacji
Pozostało jeszcze 67% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.