Helene Rousseaux: Jak damy z siebie wszystko, to możemy pokonać nawet Chemika

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Helene Rousseaux: Jak damy z siebie wszystko, to możemy pokonać nawet Chemika

Łukasz Pado

Przed siatkarkami z Rzeszowa kolejne duże wyzwanie. Po ograniu w środę Pałacu Bydgoszcz drużyna Lorenzo Micelliego w sobotę zmierzy się z mistrzem Polski Chemikiem Police. - Jeśli dobrze przygotujemy się do tego meczu i damy z siebie wszystko, to po raz kolejny możemy pokonać Chemika – mówi jedna z liderek Developresu Helene Rousseaux.

Nadspodziewanie trudnym przeciwnikiem okazał się dla was Pałac Bydgoszcz. Ostatecznie wygrałyście 3:1, ale początek był niepokojący...
Spodziewałyśmy się, że Pałac postawi trudne warunki. Wiedziałyśmy, że to całkiem niezły zespół i bardzo waleczny, więc to co grały, nie było jakąś specjalną niespodzianką dla nas.

W dalszej części artykułu rozmowa z Helene Rousseaux o:

- meczu z Pałacem i Chemikiem Police

- szansach Developresu w starciu z mistrzem Polski

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.