Handball Rzeszów zakończył debiutancki sezon. Zawodniczki i trener chwalą atmosferę w klubie oraz cieszą się z trzeciego miejsca

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Kostka
kostek

Handball Rzeszów zakończył debiutancki sezon. Zawodniczki i trener chwalą atmosferę w klubie oraz cieszą się z trzeciego miejsca

kostek

Sezon 2018/19 w 2 lidze piłki ręcznej kobiet dobiegł końca. Sezon ten był szczególny dla rzeszowskiej piłki ręcznej, bo po raz pierwszy w historii zagrała kobieca drużyna seniorek i spisała się bardzo dobrze.

- Krew, pot i łzy wylane na treningu dały efekt. Każda z nas wiedziała czego chce i że razem możemy wszystko. Wzajemne motywowanie się, wspieranie dawało kopa do działania. Każda z nas jest inna, ale razem tworzymy jedną wspólną całość. Postawiliśmy sobie cele i bardzo chcieliśmy je zrealizować. Zaczęło się od przegranego meczu, ale nie poddałyśmy się i jeszcze ciężej pracowałyśmy. Pierwsza wygrana w sezonie, później kolejna i poczuliśmy ze możemy dużo – mówi Dominika Puchalska, kapitan drużyny SPR Handball Rzeszów.

I dodaje: - Każdy kolejny mecz był dla nas nauką, pokazywał nad czym musimy jeszcze pracować. Nie każdy spodziewał się, że my - młode dziewczyny, które debiutujemy w 2 lidze - pokażemy tak piękne widowiska. Walka do ostatnich sekund budowała nasz charakter i pewność siebie. Były mecze, które wygrywałyśmy dużą przewagą, ale także na styku czy przegrane, każde 60 minut spędzone na parkiecie z dziewczynami oraz sztabem trenerskim to piękne wspomnienia.

Wysokie, 3 miejsce

W końcowej klasyfikacji drużyna z Rzeszowa zajęła trzecie miejsce, ustępując tylko takim tuzom jak Zgoda Ruda Śląska i Cracovia.

- Nasza drużyna w tym sezonie zrobiła bardzo duże postępy, jeżeli chodzi o grę w 2 lidze. Myślę że, żadna z nas nie spodziewała się tak niezwykłego wyniku – przyznaje obrotowa Gabriela Warias.

Z gry zawodniczek oraz końcowego wyniku zadowolony również jest trener Jakub Bober.

W artykule przeczytasz m.in. o:

 • najlepszym meczu i najskuteczniejszych zawodniczkach
 • pysznych wypiekach pani Anny
 • celach na nowy sezon
Pozostało jeszcze 60% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

kostek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.