Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Gwałt na 14-latce. Sprawca chciał buziaka na dobranoc

Czytaj dalej
Fot. pixabay
Artur Drożdżak

Gwałt na 14-latce. Sprawca chciał buziaka na dobranoc

Artur Drożdżak

Gdy Łukasz zamknął wejście do budynku gospodarczego klubu sportowego, Baśka nie przeczuwała, że może stać się coś złego. Dopiero gdy przekręcił klucz w drzwiach, zrozumiała, że to koniec żartów.

Łukasz jak na swoje 18 lat był nad wyraz dojrzały i ułożony. Wszyscy we wsi wiedzieli, że chodzi do zawodówki i kształci się na kucharza.

W wolnych chwilach uprawiał sport jako piłkarz we wsi koło Wadowic. Był nie tylko zawodnikiem, ale też angażował się w opiekę nad infrastrukturą klubu. Kosiarką strzygł trawę na boisku, doglądał pomieszczeń, otwierał i zamykał bramę.

Kibic i wolontariusz

Gdy pojawiała się okazja, wyjeżdżał z rówieśnikami do Krakowa, by kibicować Wiśle, gdy grała mecze przy ul. Reymonta. Jeździł tam i ze swoją sympatią, ale w tej grupie były też i inne dziewczyny. Wśród nich o 4 lata młodsza Baśka. Gadać z nią nie miał o czym, ale znał ją z widzenia. W końcu mieszkała w tej samej wsi, a jej ojciec i brat, na zmianę z Łukaszem, zajmowali się doglądaniem majątku wiejskiego klubu sportowego.

Początkowo matka dziewczyny bagatelizowała sprawę gwałtu na córce, a potem się jej wyrwało: a ty nie próbowałaś się bronić?

Łukasz miał dziewczynę, ale przychylnym okiem zerkał na urodziwą Baśkę. Kiedyś w szerszym gronie młodzi ludzie dyskutowali na temat wieku i wtedy Baśka powiedziała wprost, że ma lat 14, to nie było dla nikogo tajemnicą we wsi.

W tym wieku dziewczyny lubią uchodzić za starsze, bardziej doświadczone i nie daj Boże, by ktoś o takiej powiedział „smarkula”. Wtedy byłby obciach na pół wsi i przypięta łatka, której nie da się pozbyć na kolejne lata. Baśka nie była wyjątkiem i starała się pozyskać sympatię rówieśników. Założyła konto na portalu Facebook, ale dokonała wtedy drobnej manipulacji i podała podczas rejestracji, że jest o rok starsza.

W innym przypadku nie mogłaby mieć konta na „fejsie”. Taki jest regulamin.

Lato 2016 roku było upalne. Baśka w połowie sierpnia miała urodziny, ale kilka dni wcześniej doszło do incydentu, który zapamiętała na długo. Była w towarzystwie Piotrka i Łukasza, który zabrał jej telefon i nie chciał oddać, chyba że Baśka po niego wstąpi do jego domu.

Poznaj dalszą część historii Baśki. 

Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.