Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Łukasz Pado

- Jestem emerytem i czerpię z jesieni swojego życia pełnymi garściami - mówi Grzegorz Lato, były znakomity piłkarz Stali Mielec i reprezentacji Polski, gość specjalny gali Podkarpacka Nike 2017.

Był pan gościem specjalnym gali Podkarpacka Nike 2017, gdzie wybierano najlepszych w piłkarzy, trenerów, drużyny z województwa Podkarpackiego w 2017 roku. Najważniejsze nagrody trafiły do Stali Mielec. Jako jej były piłkarz to pewnie jest pan szczęśliwy z tego powodu...

No tak, ale my przede wszystkim liczymy, że Stal będzie wygrywać na boisku i po tych chudych latach Podkarpacie znówm będzie miało ekstraklasę u siebie.

Związkowi działacze nie zapomnieli również o panu i uhonorowali pana nagrodą specjalną.

Jestem tym bardzo zaskoczony, bo o ile dobrze pamiętam to ja ostatni raz w piłkę grałem w drugim tysiącleciu, a teraz mamy trzecie, także kawał czasu upłynęło, ale z piłki nożnej nie da się wyleczyć. Kibicuję swojej Stali Mielec, chciałbym żeby chłopaki awansowali do ekstraklasy. Myślę, że całe Podkarpacie będzie się z tego powodu bardzo cieszyło. Drugim moim konikiem jest reprezentacja Polski, której jestem zagorzałym kibicem na dobre i na złe. Trzymam kciuki, żeby w tej Rosji polski zespół jak najlepiej wypadł.

W dalszej części artykułu o:

 • Stali Mielec i jej szansach na grę w ekstraklasie
 • reprezentacji Polski, która przygotowuje się do mistrzostw świata
 • grupowych rywalach Polaków na MŚ
 • Robercie Lewandowskim
 • Bogusławie Cyganie
 • co porabia obecnie Grzegorz Lato
Pozostało jeszcze 78% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.