Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Grzegorz Lato: Kibicuję chłopakom ze Stali Mielec i reprezentacji Polski

Łukasz Pado

- Jestem emerytem i czerpię z jesieni swojego życia pełnymi garściami - mówi Grzegorz Lato, były znakomity piłkarz Stali Mielec i reprezentacji Polski, gość specjalny gali Podkarpacka Nike 2017.

Był pan gościem specjalnym gali Podkarpacka Nike 2017, gdzie wybierano najlepszych w piłkarzy, trenerów, drużyny z województwa Podkarpackiego w 2017 roku. Najważniejsze nagrody trafiły do Stali Mielec. Jako jej były piłkarz to pewnie jest pan szczęśliwy z tego powodu...

No tak, ale my przede wszystkim liczymy, że Stal będzie wygrywać na boisku i po tych chudych latach Podkarpacie znówm będzie miało ekstraklasę u siebie.

Związkowi działacze nie zapomnieli również o panu i uhonorowali pana nagrodą specjalną.

Jestem tym bardzo zaskoczony, bo o ile dobrze pamiętam to ja ostatni raz w piłkę grałem w drugim tysiącleciu, a teraz mamy trzecie, także kawał czasu upłynęło, ale z piłki nożnej nie da się wyleczyć. Kibicuję swojej Stali Mielec, chciałbym żeby chłopaki awansowali do ekstraklasy. Myślę, że całe Podkarpacie będzie się z tego powodu bardzo cieszyło. Drugim moim konikiem jest reprezentacja Polski, której jestem zagorzałym kibicem na dobre i na złe. Trzymam kciuki, żeby w tej Rosji polski zespół jak najlepiej wypadł.

W dalszej części artykułu o:

 • Stali Mielec i jej szansach na grę w ekstraklasie
 • reprezentacji Polski, która przygotowuje się do mistrzostw świata
 • grupowych rywalach Polaków na MŚ
 • Robercie Lewandowskim
 • Bogusławie Cyganie
 • co porabia obecnie Grzegorz Lato
Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.