Grzegorz Goncerz, napastnik Stali Rzeszów: Zawsze sprawdzam, kiedy wypada mojej drużynie mecz przeciwko GieKSie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Miłosz Bieniaszewski

Grzegorz Goncerz, napastnik Stali Rzeszów: Zawsze sprawdzam, kiedy wypada mojej drużynie mecz przeciwko GieKSie

Miłosz Bieniaszewski

- Nie będę ukrywał, że GKS jest bliski mojemu sercu, ale cieszę się, że zdobyłem bramkę - mówi Grzegorz Goncerz, napastnik Stali Rzeszów, z którym rozmawialiśmy po meczu z GKS-em Katowice.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma?
Tak musimy do tego podejść. Punkt trzeba szanować, ale na pewno możemy też czuć niedosyt, bo uważam, że w perspektywie całego meczu byliśmy zespołem lepszym. Dobrze weszliśmy w mecz z GKS-em, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji i przede wszystkim strzeliliśmy bramkę. Po straconym golu w drugiej połowie mieliśmy gorszy moment i ostatecznie zremisowaliśmy. Ten punkt może się jednak w ostatecznym rozrachunku liczyć.

Data tego meczu była w twoim kalendarzu zaznaczona?
Zawsze kiedy moim rywalem jest GKS patrzę w kalendarz, kiedy są mecze z GieKSą. Nie będę ukrywał, że ten klub jest bardzo bliski mojemu sercu i z nim sympatyzuję. Cieszę się jednak, że strzeliłem bramkę, bo jestem profesjonalistą i chcę zdobywać gole dla Stali Rzeszów. Szkoda, że nie pokusiłem się o drugą, bo miałem ku temu okazję.

Radość po twoim golu nie była może bardzo ekspresyjna, ale mimo wszystko jej nie ukrywałeś...
Ja po każdym golu cieszę się tak samo i każdy daje mi tyle samo radości. Ze względu na szacunek do Stali Rzeszów i ludzi, którzy podali mi rękę nie mogę się nie cieszyć. Robię wszystko, aby Stal budowała swoją markę, żeby zdobywała punkty i pięła się w tabeli.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. o:

 • ciekawym wrześniu
 • GKS-ie Katowice
 • stałych fragmentach gry
Pozostało jeszcze 63% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.