Grasz o mieszkanie? Brakuje Ci kuponu? Dziś mamy jokera

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Grasz o mieszkanie? Brakuje Ci kuponu? Dziś mamy jokera

Ula Sobol

Kupon Joker zastępuje brakujący kupon loteryjny o dowolnym numerze. A jeden los loterii „Mieszkanie za czytanie” to 10 kolejnych kuponów.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker? Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.


Włącz się do gry już dziś. 14 grudnia losowanie

Grę możesz zacząć w każdym momencie od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery. A jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, dziś wydrukowaliśmy jokera! Wytnij go i zachowaj.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]Główną nagrodą w loterii jest mieszkanie. Wspaniale byłoby zdobyć dla siebie dwupokojowe lokum w Rzeszowie. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone wdobrej lokalizacji, warte 305 000 zł.

Jeśli jeszcze nie grasz oto piękne mieszkanie idużą gotówkę, czas to zmienić.


W zestawie może być najwyżej 9 jokerówJokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker są publikowane oprócz zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowany w styczniu, a następny w lutym.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 120, 121, 122, 1 23, 124, joker, 126, 127, 128, i 129.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.


Już w czwartek możesz wygrać 5000 złTrzecie losowanie odbędzie się już 14 grudnia 2017 roku. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 13 grudnia 2017 r. do godz. 15.

Mieszkanie w samym centrum miasta

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

Czytasz Nowiny w Internecie? Kup abonament

Do gry o mieszkanie mogą dołączyć również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie. Wystarczy zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin w naszym serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, przysługiwać będą karty abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Mało tego, ten sposób gry nie wymaga zachodu. Karty abonamentowe w imieniu Czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Zachęcamy do gry i życzymy powodzenia! Kolejne losowanie już 14 grudnia.

Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.