Grasz o mieszkanie? Brakuje Ci kuponu? Dziś mamy jokera

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Grasz o mieszkanie? Brakuje Ci kuponu? Dziś mamy jokera

Ula Sobol

Kupon Joker zastępuje brakujący kupon loteryjny o dowolnym numerze. A jeden los loterii „Mieszkanie za czytanie” to 10 kolejnych kuponów.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker? Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.


Włącz się do gry już dziś. 14 grudnia losowanie

Grę możesz zacząć w każdym momencie od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery. A jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, dziś wydrukowaliśmy jokera! Wytnij go i zachowaj.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]Główną nagrodą w loterii jest mieszkanie. Wspaniale byłoby zdobyć dla siebie dwupokojowe lokum w Rzeszowie. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone wdobrej lokalizacji, warte 305 000 zł.

Jeśli jeszcze nie grasz oto piękne mieszkanie idużą gotówkę, czas to zmienić.


W zestawie może być najwyżej 9 jokerówJokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker są publikowane oprócz zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowany w styczniu, a następny w lutym.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 120, 121, 122, 1 23, 124, joker, 126, 127, 128, i 129.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.


Już w czwartek możesz wygrać 5000 złTrzecie losowanie odbędzie się już 14 grudnia 2017 roku. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 13 grudnia 2017 r. do godz. 15.

Mieszkanie w samym centrum miasta

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

Czytasz Nowiny w Internecie? Kup abonament

Do gry o mieszkanie mogą dołączyć również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie. Wystarczy zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin w naszym serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, przysługiwać będą karty abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Mało tego, ten sposób gry nie wymaga zachodu. Karty abonamentowe w imieniu Czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Zachęcamy do gry i życzymy powodzenia! Kolejne losowanie już 14 grudnia.

Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.