Gdzie nie spojrzeć, tam remonty, korki i objazdy. Jak żyć, jak jeździć?!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Gdzie nie spojrzeć, tam remonty, korki i objazdy. Jak żyć, jak jeździć?!

Jarosław Miłkowski

Przebudowa ul. Sikorskiego już ma opóźnienie. Trwają prace nad drugą nitką ul. Myśliborskiej, a do tego zaczął się remont ul. Kostrzyńskiej. Czy po mieście da się jeszcze poruszać?!

- Aktualnie największe utrudnienia dla kierowców są związane z remontem ul. Kostrzyńskiej i największe kłopoty są na ul. Myśliborskiej i Dobrej. Powiedzmy jednak uczciwie: te kłopoty nie są zawsze. W dzień powszedni o 10.00 nie ma problemów z pokonaniem tego odcinka, ale gdy przychodzi 14.00, 15.00, to na tych ulicach tworzą się korki – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Rozmawiamy z nim, jak jeździ się po Gorzowie, gdy wiele ważnych dróg w mieście jest rozkopanych.

CZYTAJ DALEJ:

 • Jak dojechać z centrum na Wieprzyce?
 • Jaki poślizg ma remont ul. Sikorskiego?
 • Czy powstała już druga nitka ul. Myśliborskiej?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.