Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Gabriela Polańska: Chcę grać dla kibiców z Rzeszowa. Wiem, że Developres to solidna firma

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Łukasz Pado

Gabriela Polańska: Chcę grać dla kibiców z Rzeszowa. Wiem, że Developres to solidna firma

Łukasz Pado

Gabriela Polańska wraca na stare śmieci. Developres będzie miał kolejną rzeszowiankę w składzie.

Cieszy się pani, że wraca na stare śmieci do Rzeszowa. Tam, gdzie się wszystko zaczęło?

Bardzo. Raz, że wracam do mojego kochanego Rzeszowa, za którym już tęsknię, a im człowiek robi się starszy, to bardziej sentymentalny i chce wracać do domu. Druga rzecz, to zawsze chciałam zagrać dla kibiców rzeszowskich i na ich konto. Bo wiadomo przyjechać na mecz i zagrać przy takiej publiczności to jedno, a grać dla tych kibiców, to trochę inna rzecz, takie spełnienie marzeń. Oprócz tego, obserwuję jak się rozwija klub. Wiem, że to jest solidna firma, wiem, że ten zespół będzie stać na wiele, że będziemy walczyć o najwyższe cele. Bardzo się cieszę z tego powodu.

Nie żal było opuszczać Łódź, trochę pani tam wrosła, była kapitanem drużyny...

Pięć lat, to nie jest krótko. Ja taka jestem, że lubię się zostać gdzieś na dłużej, nie lubię krótkich kontraktów. Bardzo się przywiązuję do miejsca i do ludzi. A Łódź? Były lepsze i gorsze momenty. Ten ostatni sezon był bardzo trudny, pod wieloma względami, o niektórych rzeczach nie chciałabym głośno mówić, bo uważam, że nie ma takiej potrzeby. Bardzo dużo dobrego spotkało mnie ze strony kibiców, którzy byli na swój sposób wyjątkowi. Na pewno jakaś cząstka mnie będzie tęsknić, ale już też nie mogę doczekać się nowych wyzwań i tego kiedy będę już w Rzeszowie.

W dalszej części artykułu m.in.:

"To będzie kawał zespołu i mam nadzieję, że będzie z nas fajna ekipa. Stworzenie dobrego zespołu siatkarskiego to jest jedna rzeczy, a stworzenie zespołu, który będzie ze sobą funkcjonował, to druga rzecz".

Pozostało jeszcze 70% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.