Materiał informacyjny

GABINET MASAŻU AZIM IRANI

GABINET MASAŻU AZIM IRANI
Materiał informacyjny

Co nas wyróżnia?

W naszym Gabinecie stosujemy perską terapię DOLAK (nastawianie kręgów od stóp do głów) w połączeniu z klasycznym masażem w różnych postaciach, dostosowanym do potrzeb pacjenta z użyciem nowoczesnych technik.

Moja metoda dopasowana jest do różnego rodzaju bólu, a wywodzi się z połączenia masażu z tradycyjnej medycyny perskiej ,,Dolak”, oznacza Ruch wykonywany na kończynach przez terapeutów według intensywności, prędkości i czasu trwania, (gdzie główną techniką jest terapia manualna) i masaż klasyczny. Elementem zabiegu są też zindywidualizowane porady na temat Twojego zdrowia, które pomagają zapobiegać dolegliwościom układu ruchowego i mięśniowego w przyszłości. Zobacz jak to robię:

https://m.facebook.com/terapiaAzimirani/?ref=bookmarks

Specjalizujemy się w terapii Dolak 3 w 1, oferujemy również:

Adres:
Królowej Bony 8, 20-281 Lublin
Tel: 502 945 948

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.