Urszula Sobol

Funkcjonalne mieszkania gotowe do zamieszkania w Developresie

Funkcjonalne mieszkania gotowe do zamieszkania w Developresie Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Coraz więcej osób nie ma czasu na szukanie i pilnowanie fachowców od wykończenia wnętrz oraz kupowanie mebli i sprzętów do mieszkania. Z myślą o nich firma Developres z Rzeszowa oferuje nowoczesne, funkcjonalne i gotowe mieszkania.

- Od kliku lat jesteśmy jedynym deweloperem na podkarpackim rynku, który w swojej ofercie posiada mieszkania w stanie deweloperskim, ale także kilku innych standardach. Opcja „do zamieszkania” to lokal w pełni wykończony i wyposażony, do którego klient wchodzi od razu mieszkać - mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu firmy Developres z Rzeszowa.

- W odróżnieniu od deweloperów działających w dużych miastach my nie wykańczamy wszystkich mieszkań w pionie e jednakowy sposób. Np. w kuchni pod wymiar pomieszczenia są robione meble. My zapewniamy cały niezbędny sprzęt - lodówkę, płytę i piekarnik - dodaje Bogusław Sobczyk.

Styl każdego z mieszkania jest inny i niepowtarzalny

Styl każdego mieszkania jest inny i niepowtarzalny. Każdy projekt jest opracowywany przez profesjonalnego architekta wnętrz.

W sypialni, przedpokoju i pokojach deweloper zapewnia zabudowę funkcjonalnymi szafami. Łazienka i toaleta są wykończone modnymi płytkami z efektownymi dekorami.

Salon jest zawsze wyposażony w wygodny komplet wypoczynkowy, ławę, modna lampę i telewizor. W zależności od wielkości pomieszczenia całość uzupełniają inne meble - komoda, czy stół, przy którym można usiąść z rodziną do obiadu.

W łazience klient otrzymuje pełną armaturę, lustra i pralkę.

Mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji

Warto dodać, że firma Developres zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami, przekazując swoim klientom mieszkania wygodne oraz w dobrej lokalizacji.

Wszystkie osiedla przygotowane przez firmę Developres umiejscowione są w cichych, spokojnych, przyjaznych i zielonych częściach Rzeszowa. Mieszkańcy osiedli w zasięgu ręki mają wszystkie niezbędne rzeczy do życia. Na osiedlach znajduje się lub bezpośrednio z nią graniczy pełna infrastruktura, więc bardzo blisko są szkoły, przedszkola, żłobki.

W pobliżu znajdują się również apteki, sklepy, szpitale oraz kościoły. Osiedlom towarzyszy również sprawna komunikacja miejska z różnymi częściami Rzeszowa.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.