Firma ochroniarska w Gdańsku - Gabor

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Firma ochroniarska w Gdańsku - Gabor

Materiał informacyjny

GABOR Biuro Ochrony to koncesjonowana firma ochroniarska, która działa na podstawie zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, koncesja Nr L-0190/09. Specjalizujemy się w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem, zarządzaniem ryzykiem i zaawansowanym systemem szkoleniowym. Siedziba naszej agencji ochrony mieści się w Gdańsku.

Zabezpieczanie osób i mienia na najwyższym poziomie

Celem, w jakim powstała nasza agencja ochrony, było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego do świadczenia profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie ochrony osób i mienia.

Filar biura ochrony stanowią pracownicy, którzy dzięki swoim umiejętnościom, zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu są doskonale przygotowani do działania w sytuacji zagrożenia. Mają praktykę w zapobieganiu wszelkich zagrożeń i staniu na straży życia, zdrowia oraz mienia naszych Klientów. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do podnoszenia kwalifikacji zawodowych personelu. Jest on dobierany według ściśle określonych kryteriów pod względem umiejętności oraz predyspozycji psychofizycznych, w zależności od specyfiki pracy, jaką będzie miał wykonywać.

Personel firmy GABOR Biuro Ochrony wyróżnia się jednolitym umundurowaniem, które umożliwia identyfikację pracowników oraz podmiotu zatrudniającego.

Nasza agencja ochrony nieustannie dba o wysoki poziom świadczonych usług. W celu jego podniesienia w wewnętrznych strukturach firmy wyodrębniliśmy komórki, które specjalizują się w danej formie zabezpieczenia. Umożliwia to osiąganie maksymalnych efektów działania. Stworzyliśmy również specjalny Pion Nadzoru, który umożliwia ciągły nadzór personelu.

Agencja ochrony - konwojowanie i inne usługi

Obok usług z zakresu zabezpieczania osób i mienia agencja ochrony GABOR świadczy usługi konwojowania oraz detektywistyczne – nie muszą już Państwo wynajmo

Jako doświadczona firma ochroniarska za priorytet stawiamy bezpieczeństwo powierzonych nam osób i mienia. Najważniejszym celem strategicznym GABOR Biura Ochrony jest oferowanie najwyższej jakości usług i usatysfakcjonowanie naszego Klienta, do którego za każdym razem podchodzimy indywidualnie. wać prywatnego detektywa ani szukać sposobów na nadzorowanie floty pojazdów.

Siedziba firmy

ul. Kielnieńska 123/10 80-299 Gdańsk
tel. 792707640
e-mail: biuro@gabor-security.pl

Biuro

ul. I Armii Wojska Polskiego 13/103 81-383 Gdynia
www.gabor-security.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.