Firma Developer największym deweloperem w Rzeszowie

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja firmy Developres
Ula Sobol

Firma Developer największym deweloperem w Rzeszowie

Ula Sobol

Czegokolwiek szukasz na rynku nieruchomości, znajdziesz to w bogatej ofercie dewelopera Developres. Na klientów czeka ponad 500 mieszkań w Rzeszowie.

Firma Developres w tej chwili oferuje je już w pięciu lokalizacjach w Rzeszowie: w kompleksie SkyRes, na Osiedlu Urocze Nowe Miasto, na osiedlu Zawiszy, na Osiedlu nad Wisłokiem, a także na Osiedlu Bella Dolina.

Duże czy małe, dla rodziny albo singla - czegokolwiek szukasz na rynku nieruchomości, znajdziesz to w ofercie Developresu.

Firma szczyci się tym, że jest największym deweloperem w Rzeszowie. W ofercie ma największą liczbę mieszkań. Nie tylko 2-, 3- i 4-pokojowych czy kawalerek, ale także apartamenty. - W naszej ciągłej ofercie mamy ponad 500 mieszkań - mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu firmy Developres. - To jasne, funkcjonalne i przestrzenne mieszkania, które mają od 28 do ponad 100 metrów kwadratowych.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania

We wszystkich budynkach deweloper montuje cichobieżne windy, zapewnia monitoring i wygodne miejsca parkingowe.

Mieszkania usytuowane są z dala od zgiełku głównych ulic, w bardzo przyjaznych, bezpiecznych i dobrze skomunikowanych miejscach, skąd wszystkie atrakcje miasta są w zasięgu ręki. Przestrzeń osiedla została tak zaplanowana, aby mogły tam mieszkać różne osoby.

To idealne miejsca nie tylko dla rodzin i dzieci (m.in. wygodne podjazdy dla dziecięcych wózków, bliskość szkół, przedszkoli, żłobków, miejsca zabaw dla dzieci oraz centrów rozrywki dla całych rodzin), ale również singli (ustawne mieszkania, wygodny dojazd do pracy i miejsce na relaks).


Mieszkania w dobrej lokalizacji

Ofertę komfortowych i nowoczesnych mieszkań wzbogacają również lokale, które można wykorzystać do utworzenia biura, kancelarii, sklepu, albo znalezienia idealnej lokalizacji dla rozwoju firmy usługowej. Powierzchnie wolnych lokali handlowo-usługowych na osiedlu Zawiszy zaczynają się od 145 m kw. i sięgają nawet do ponad 800 m kw.

W przypadku decyzji o kupnie albo wynajmie lokalu, deweloper Developres może na życzenie klienta dostosować wygląd i wykończenie wnętrza do potrzeb firmy wynajmującej pomieszczenie.

Firma dba też o potrzeby swoich klientów, a w związku z tym oddaje mieszkania w terminie, bez żadnych nieprzewidzianych dodatkowych kosztów. Developers oferuje mieszkania w stanie „deweloperskim”, „pod klucz”, „economic” i gotowe „do zamieszkania”.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie, które znajduje się w w kompleksie SkyRes w Rzeszowie?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Już dziś życzymy powodzenia podczas losowań w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie".

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.