Łukasz Pado

Filip Brzeziński, nowy II trener Developresu Rzeszów: Kolejne mecze z Chemikiem Police będą trudniejsze

Duet Bartłomiej Dąbrowski (z prawej) i Filip Brzeziński zaczął świetnie swoją współpracę Fot. Developres Rzeszów Duet Bartłomiej Dąbrowski (z prawej) i Filip Brzeziński zaczął świetnie swoją współpracę
Łukasz Pado

Developres Rzeszów pokonał na wyjeździe Chemik Police 3:0 w pierwszym meczu rywalizacji o 3. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Był to debiut w roli pierwszego trenera Bartłomieja Dąbrowskiego, u jego boku stanął nowy asystent Filip Brzeziński, który do Rzeszowa trafił kilka dni temu z MKS-u Kalisz, gdzie był asystentem trenera Jacka Pasińskiego.

Ledwo się pan zameldował na pokładzie Developresu i od razy wygrana z mistrzem Polski. Niezłe wejście...
Cieszę się bardzo z tego, a najbardziej, że dziewczyny zagrały z radością – mówi FILIP BRZEZIŃSKI. - Śledziliśmy w Kaliszu, gdzie ostatnio pracowałem, poczynania Developresu i tak się nam wydawało, że czegoś tej drużynie brakuje. Myślę, że Bartkowi Dąbrowskiemu udało się to coś odblokować, a ja cieszę się, że mogłem mu pomóc. Mamy jednak świadomość, że gra toczy się do trzech zwycięstw i Chemik raczej nie zagra drugiego takiego meczu jak ten. Dziewczyny zorientują się, że trafiły na dobrego przeciwnika, który bardzo chce wygrać brązowy medal i kolejne spotkania będą znacznie trudniejsze. Począwszy od najbliższego w Rzeszowie.

 W artykule rozmowa z Filipem Brzezińskim

- o meczu w Policach z Chemikiem

- o tym jak trafił do Rzeszowa, gdzie grał i w jakich klubach pracował.

- przyjaźni z Bartłomiejem Dąbrowskim

Pozostało jeszcze 62% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.