Ewa Żak zmieniła nazwisko, ale nie klub. Przywiązałam się do Rzeszowa i do Developresu

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Ewa Żak zmieniła nazwisko, ale nie klub. Przywiązałam się do Rzeszowa i do Developresu

Łukasz Pado

- Ostatnio gramy bardzo często i nawet nie ma czasu rozmyślać o wygranych, bo trzeba przygotowywać się do kolejnego spotkania – mówi Ewa Żak, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów, dla której jest to czwarty sezon w barwach tego klubu.

Jak to jest, że ogrywacie kolejno mistrza Polski Chemika Police, potem mistrza Francji ASPTT Miluza, a następnie macie problem z ograniem przedostatniej drużyny w Lidze Siatkówki Kobiet?
Wydaje mi się, że był to ciężki dzień dla nas, bo mecz nie układał się na początku tak jak miał się układać, ale cieszymy się, że wygrałyśmy i ważne, że za trzy punkty.

W dalszej części wywiadu przeczytasz o:

 • wyjątkowyym roku w życiu pani Ewy
 • planach na wyjazdowe święta
 • sportowych ambicjach 
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.