Ewa Żak zmieniła nazwisko, ale nie klub. Przywiązałam się do Rzeszowa i do Developresu

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Ewa Żak zmieniła nazwisko, ale nie klub. Przywiązałam się do Rzeszowa i do Developresu

Łukasz Pado

- Ostatnio gramy bardzo często i nawet nie ma czasu rozmyślać o wygranych, bo trzeba przygotowywać się do kolejnego spotkania – mówi Ewa Żak, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów, dla której jest to czwarty sezon w barwach tego klubu.

Jak to jest, że ogrywacie kolejno mistrza Polski Chemika Police, potem mistrza Francji ASPTT Miluza, a następnie macie problem z ograniem przedostatniej drużyny w Lidze Siatkówki Kobiet?
Wydaje mi się, że był to ciężki dzień dla nas, bo mecz nie układał się na początku tak jak miał się układać, ale cieszymy się, że wygrałyśmy i ważne, że za trzy punkty.

W dalszej części wywiadu przeczytasz o:

 • wyjątkowyym roku w życiu pani Ewy
 • planach na wyjazdowe święta
 • sportowych ambicjach 
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.