Agata Flak

Elżbieta Łukacijewska: Chcę wystartować do europarlamentu z 10 miejsca listy Koalicji Europejskiej

Elżbieta Łukacijewska jest w Parlamencie Europejskim od dwóch kadencji. Fot. Krzysztof Łokaj Elżbieta Łukacijewska jest w Parlamencie Europejskim od dwóch kadencji.
Agata Flak

Elżbieta Łukacijewska, która nie znalazła się na czołowych miejscach listy Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. Zadeklarowała, że mimo to jest gotowa startować, ale z ostatniego miejsca. Dodała, że nie widzi powodu, dla którego struktura miałaby jej tego odmówić.

Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, europoseł Elżbieta Łukacijewska, która w ostatnich wyborach do europarlamentu była jedynką, miała startować teraz z siódmego miejsca. Powodem miały być personalne nieporozumienia w platformie.

- Przekazy medialne i różne źródła podają, że struktury zaproponowały mi siódme miejsce na liście Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. Nie ukrywam, że budzi to zdziwienie, zarówno moje oraz moich wyborców, którzy przez cały weekend zasypywali mnie telefonami, mailami, pytaniami - powiedziała.

Dodała, że chce wystartować z ostatniego miejsca listy koalicyjnej. Swoją propozycję zgłosiła już strukturze.

Zapytana, czy nie obawia się, że struktura nie pozwoli jej wystartować z dziesiątego miejsca, odpowiedziała, że nie widzi powodu, dla którego miałaby to zrobić.

- Wielu szuka osób, które chciałyby się zgodzić startować z dziesiątego miejsca. Dziesiąte jest pierwszym miejscem od końca. Na pewno bardziej mobilizuje

- mówiła Łukacijewska.

W dalszej cześci artykułu m.in.:

 • jak Elżbieta Łukacijewska ocenia podkarpacką jedynkę na liście, którą został Czesław Siekierski?
 • kto jeszcze wystartuje z Podkarpacia do europarlamentu

 

Pozostało jeszcze 65% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Agata Flak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.