Dzisiaj w redakcji Nowin losowanie gotówki w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Rozdamy Czytelnikom 10 500 zł

Czytaj dalej
Fot. Istock
Ula Sobol

Dzisiaj w redakcji Nowin losowanie gotówki w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Rozdamy Czytelnikom 10 500 zł

Ula Sobol

Czwarte losowanie gotówki odbędzie się dzisiaj (15 lutego) o godz. 11, w redakcji Nowin w Rzeszowie. Podczas losowania rozdamy 10 500 zł. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Uwaga, w dzisiejszym losowaniu wezmą udział tylko zestawy kuponów dostarczone do biura loterii do wczoraj (14 lutego) do godz. 15. Jeśli zestawy loteryjne zostały dostarczone po godz. 15, wezmą one udział dopiero w głównym losowaniu loterii, które odbędzie się 12 kwietnia.

Chcesz włączyć się do gry o gotówkę i mieszkanie ?

Czytelnikom Nowin, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią „Mieszkanie za czytanie” przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub kupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, aby grać o dwupokojowe, w pełni urządzone mieszkanie o wartości 305 000 złotych, które znajduje się w samym centrum Rzeszowa. Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul. Warszawską i Lubelską.

Zbierasz kupony loteryjne?

Przynajmniej jeden z kuponów powinien być czytelnie wypełniony.

Musisz też na nim podpisać wymagane regulaminem zgody.

Jeśli w zestawie 10 kolejnych kuponów, brakuje ci któregoś numeru, wstaw w to miejsce jokera.

Brakuje ci więcej numerów? Wstaw więcej jokerów. Maksymalnie możesz ich użyć 9.

Czytasz Nowiny na portalu

W loterii „Mieszkanie za czytanie” mogą wziąć również udział Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikom przysługiwać będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp, przysługuje 12 Kart Abonamentowych.

Sam decydujesz, jak grasz w loterii
By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w marcu.

Dzięki temu Prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.