Dzisiaj o godz. 11 w redakcji Nowin główne losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Kto wygra mieszkanie?

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dzisiaj o godz. 11 w redakcji Nowin główne losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Kto wygra mieszkanie?

Ula Sobol

Już dzisiaj, 12 kwietnia, o godz. 11 w redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie odbędzie się główne losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie”. Dowiemy się m.in. kto wygra nagrodę główną, czyli dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł!

W piątym losowaniu loterii wezmą udział wszystkie zestawy kuponów dostarczone (przyniesione, przesłane lub wydrukowane przez organizatora) do Biura Loterii przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie, do wczoraj, 11 kwietnia, do godz. 15. Zgłoszenia, które dotarły do organizatora loterii „Mieszkanie za Czytanie” wczoraj, 11 kwietnia po godzinie 15, nie wezmą udziału w głównym losowaniu.

Mieszkanie warte 305 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych. Laureat głównego losowania zamieszka w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowym SkyRes położonym pomiędzy ul. Lubelską, a ul. Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Wybudowała go firma Developres, sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa.

Nowoczesny design budynków w kompleksie SkyRes, a także wysoki standard wykończenia, garaże podziemne i świetna lokalizacja spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

To, co wyróżnia kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes spośród innych to niezwykła lokalizacja i doskonała komunikacja. Komfort w tym miejscu jest zagwarantowany też dzięki świetnemu dojazdowi. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej szybko można dotrzeć w różne części Rzeszowa.

Kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes znajduje się na osiedlu Tysiąclecia, w pobliżu ulic Lubelskiej oraz Warszawskiej. Na osiedlu znajduje się już pełna infrastruktura, więc bardzo blisko są szkoła, przedszkola oraz żłobek. Dosłownie na wyciągnięcie ręki mamy także dwa duże punkty usługowo-handlowe. Na osiedlu znajdują się dyskonty Biedronka i Lidl. W pobliżu jest również apteka, szpital oraz kościół.

Rozdamy też gotówkę

Podczas finałowego losowania nagrody będą losowane zgodnie z kolejnością: pierwsza nagroda główna to dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł, a następnie nagrody pieniężne: 1 x 5 000 zł, 1 x 2 000 zł, 1 x 1000 zł.

Po wylosowaniu koperty komisja sprawdzi, czy spełnione są warunki określone w regulaminie. Jeśli warunki nie są spełnione, koperta zostaje odrzucona, a losowanie dla danej nagrody będzie powtarzane do skutku. Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania. Życzymy powodzenia.

Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.