Dziś o godzinie 10 w redakcji odbędzie się trzecie losowanie w Loterii Nowin

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dziś o godzinie 10 w redakcji odbędzie się trzecie losowanie w Loterii Nowin

Ula Sobol

Trzecie losowanie gotówki odbędzie się już dziś (14 grudnia) o godz. 10. Rozdamy aż 10 500 zł. Zapraszamy naszych Czytelników na losowanie i wszystkim uczestnikom loterii życzymy powodzenia.

Czytelnikom, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią „Mieszkanie za czytanie”, przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub kupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, aby grać o dwupokojowe mieszkanie
o wartości 305 000 złotych.

Firma Developres przygotowuje mieszkanie

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul. Warszawską i Lubelską w Rzeszowie. To świetne miejsce do zamieszkania, ale też znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Jak zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres, dwupokojowe mieszkanie będzie nowoczesne i funkcjonalne. A co najistotniejsze - w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Nagrodą dodatkową w loterii jest gotówka. Już dzisiaj rozdamy 10 500 zł i poznamy laureatów losowania (dziś na stronie www.nowiny24.pl, a jutro w wydaniu papierowym)

Chcesz wziąć udział w kolejnym losowaniu?

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów. Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w styczniu. Dzięki temu prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.