Dziś do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne w wielkiej loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie". Już jutro losowanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dziś do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne w wielkiej loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie". Już jutro losowanie

Ula Sobol

Uwaga, w tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy kuponów dostarczone do biura loterii do 14 lutego (środa), do godz. 15. Jeśli zestaw loteryjny będzie dostarczony po godz. 15 weźmie on dopiero udział w głównym losowaniu loterii, które odbędzie się 12 kwietnia.

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego zapakuj do koperty 10 kolejnych kuponów. A jeśli nie masz zebranych zestawów loteryjnych możesz jeszcze dziś do godz. 15 kupić abonament dostępu do treści elektronicznych Nowin.

Przynajmniej jeden z kuponów powinien być czytelnie wypełniony. Musisz też na nim podpisać wymagane regulaminem zgody. Jeśli w zestawie 10 kolejnych kuponów, brakuje ci któregoś numeru, wstaw w to miejsce jokera. Brakuje ci więcej numerów? Wstaw więcej jokerów. Maksymalnie możesz ich użyć 9.

Rozdamy 10 500 złotych

Czwarte losowanie gotówki odbędzie się już w czwartek, 15 lutego o godz. 11. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Czytelnikom Nowin, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią „Mieszkanie za czytanie” przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, aby grać o dwupokojowe, wpełni urządzone mieszkanie o wartości 305 000 złotych.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

Udział w loterii mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp, przysługuje 12 kart abonamentowych.

Zbieraj kupony lub wykup abonament

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w marcu.

Dzięki temu Prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Dwupokojowe mieszkanie

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul.Warszawską i Lubelską w Rzeszowie.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.