Dwa szczęścia w rodzinie. Nowoczesne mieszkanie od dziadka dla wnuka

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Urszula Sobol

Dwa szczęścia w rodzinie. Nowoczesne mieszkanie od dziadka dla wnuka

Urszula Sobol

Mateusz Węgrzyn z Oleszyc odebrał już klucze do swojego nowego i w pełni wyposażonego mieszkania. Towarzyszyła mu narzeczona Katarzyna. Obydwoje byli bardzo zaskoczeni wysokim standardem wykończenia, nie mogli do końca uwierzyć, że to piękne lokum należy już do nich.

Mateusz Węgrzyn z Oleszyc odebrał już klucze do swojego nowego i w pełni wyposażonego mieszkania. Towarzyszyła mu narzeczona Katarzyna. Obydwoje byli bardzo zaskoczeni wysokim standardem wykończenia, nie mogli do końca uwierzyć, że to piękne lokum należy już do nich.

Mieszkanie jest główną nagrodą w loterii „Mieszkanie za czytanie”, które dla Czytelnika „Nowin“ przygotowała firma Developres z Rzeszowa. Znajduje się na 16 piętrze w nowoczesnym kompleksie biurowo - mieszkalnym SkyRes w Rzeszowie. Jest w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, a z balkonu rozpościera się niezwykła panorama Rzeszowa.

Mieszkanie wygrał 76 -letni Andrzej Węgrzyn z Oleszyc, dziadek Mateusza. Laureat loterii nie krył wzruszenia i niemal płakał ze szczęścia, gdy odwiedziliśmy go z symbolicznym kluczem.

- Dziadek nie mógł uwierzyć w to, że spotkało go takie szczęście i wygrał mieszkanie w Rzeszowie. Odkąd pamiętam, zawsze kupował „Nowiny“ i czytał je od pierwszej do ostatniej strony. Wiedziałem też, że gra w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Zdarzyło mi się nawet wysyłać pocztą kupony, ale szczerze mówiąc, nikt chyba nie wierzył w to, że może on coś wygrać

- potwierdza 27 - letni Mateusz Węgrzyn.

Dziadek podarował mieszkanie wnukowi

Pan Andrzej okazał się wytrwałym uczestnikiem loterii. Starannie wycinał wszystkie kupony i skrupulatnie je wypełniał. Kompletował zestawy loteryjne i wysyłał je do redakcji „Nowin“. W ostatnim losowaniu loterii „Mieszkanie za czytanie” jego cierpliwość została nagrodzona, bo to zestaw kuponów z jego danymi został wylosowany ze sterty liczącej kilkadziesiąt tysięcy podobnych zgłoszeń.

Pan Andrzej wygrał mieszkanie, ale postanowił przekazać je swojemu wnukowi, który od lat pomaga dziadkowi w codziennych czynnościach.

- Dziadek obdarował mnie tym pięknym mieszkaniem na początku tego roku. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za tak wspaniały prezent. Nigdy nie zapomnę, co zrobił właśnie dla mnie. Wygranie tego przepięknego mieszkania daje rodzinie co najmniej „dwa szczęścia” - to zarówno szczęście dziadka, jak i moje. Posiadanie własnego „M” w Rzeszowie poszerza moje perspektywy zawodowe.

- mówi wzruszony Mateusz.

Zaskoczeni wysokim standardem wykończenia

Mieszkanie zrobiło ogromne wrażenie na Mateuszu. Wyposażone jest w modne meble, lodówkę, zmywarkę, pralkę, nowoczesne zasłony, duże łóżko z pościelą, stylowe dekoracje w pokojach, telewizor, wygodną sofę, stół z krzesłami i nawet w zastawę stołową. Można tu wejść i od razu mieszkać.

- To, co zastałem po otworzeniu drzwi, przerosło moje oczekiwania. Mieszkanie zostało wykończone i wyposażone zgodnie z wizualizacją, którą wcześniej widziałem na zdjęciach. Najbardziej podoba mi się funkcjonalność mieszkania. Cała powierzchnia została bardzo dobrze zagospodarowana. Do głównych atutów można również zaliczyć lokalizację, bo stąd naprawdę wszędzie jest blisko - z uśmiechem i błyskiem w oku opowiada Mateusz.

Mateuszowi przy odbiorze kluczy towarzyszyła narzeczona. Właściciel mieszkania zdradził nam również, że w najbliższej przyszłości planuje ślub i razem z Kasią zamierzają zamieszkać w Rzeszowie.

- To jest naprawdę bardzo piękne, komfortowe mieszkanie, do którego można się od razu wprowadzić. Jestem zauroczona organizacyjnymi rozwiązaniami zarówno w kuchni, salonie, sypialni, korytarzu, jak i łazience. To dla nas najwspanialszy prezent, na naszej nową drogę życia. Cieszymy się bardzo. Mój zawód daje możliwość mobilności, a co za tym idzie, możliwość życia również w Rzeszowie

- mówiła Katarzyna Obirek.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia na nowej drodze życia!

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.