Jarosław Miłkowski

Drzewa pójdą pod topór jeszcze w starym roku

- Cały czas liczyłem, że uda się pójść na kompromis i zostawić choć z 30 drzew - mówi Paweł Podoski z Wieprzyc. Jego sercu drogie są nie tylko drzewa, Fot. Jarosław Miłkowski - Cały czas liczyłem, że uda się pójść na kompromis i zostawić choć z 30 drzew - mówi Paweł Podoski z Wieprzyc. Jego sercu drogie są nie tylko drzewa, ale niemal każda cegła w murze w tej części miasta.
Jarosław Miłkowski

Przebudowa ul. Kostrzyńskiej ma w końcu ruszyć w październiku. W tym samym czasie powinny zacząć się też prace na Myśliborskiej

- Zdjęcia na pamiątkę już porobiłem, a gdy wycinka zacznie się już na dobre, to na pewno łza z oczu popłynie – mówił nam wczoraj Paweł Podoski. To mieszkaniec Wieprzyc, którego poznaliśmy prawie rok temu. Wraz z innymi gorzowianami protestował przeciwko temu, że wzdłuż ul. Kostrzyńskiej ma zostać wyciętych około 250 drzew (gorzowianin jest zdania, że część drzew można zachować).

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Na jakim odcinku będzie remont ul. Myśliborskiej w Gorzowie?
 • Ile drzew zostanie wyciętych podczas przebudowy ulic?
 • Ile będą kosztowały remonty ulic?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.