Marcin Radzimowski

Dramat przed weselem. Drużba i świadek zginęli na drodze w Stalowej Woli

Auto z nieustalonej przyczyny zjechało z drogi, uderzyło w betonowy słup informacyjny i w drzewo. Kierowca i 24-letni pasażer ponieśli śmierć na mie Fot. Jacek Rodecki/Stalówka.net Auto z nieustalonej przyczyny zjechało z drogi, uderzyło w betonowy słup informacyjny i w drzewo. Kierowca i 24-letni pasażer ponieśli śmierć na miejscu.
Marcin Radzimowski

Przy drodze w Stalowej Woli prowadzącej w kierunku Tarnobrzega płoną znicze. Obok stoją oprawione w ramki zdjęcia uśmiechniętych chłopaków, ktoś położył medalik. Nieopodal leżą porozrzucane szczątki samochodu. W ostatnią sobotę Przemek i Bartek mieli bawić się na weselu swoich przyjaciół. Obaj zginęli.

24-letniego Bartłomieja najbliżsi i przyjaciele pożegnali wczoraj. Spoczął na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli. Dziś, w piątek, w Jastkowicach koło Stalowej Woli w grobie złożone zostanie ciało Przemysława.

Jeden miał być świadkiem na ślubie, drugi drużbą weselnym. Zamiast radości są łzy rozpaczy i retoryczne pytania, na które nikt już nie odpowie. Czy musiało dojść do tej tragedii? Dlaczego tak się spieszyli? Jaka była bezpośrednia przyczyna zdarzenia?

O dramacie, który rozegrał się w ostatnią sobotę w Stalowej Woli, mówi całe miasto. Wypadek, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn, budzi ogromne emocje. Pojawiło się również wiele plotek na temat szczegółów i przyczyn zdarzenia. Jak choćby ta, że przy zakrwawionych ciałach weselnicy znaleźli obrączki ślubne, które potem nowożeńcy zakładali sobie na palce ślubując miłość i wierność do ostatnich dni. Nam udało się nieoficjalnie dotrzeć do kilku faktów, dotąd znanych jedynie śledczym prowadzącym postępowanie. Oni bowiem przesłuchali część świadków, wiele osób rozpytali. Zeznań nie składali jeszcze najbliżsi ofiar. Prokuratura, rozumiejąc ogrom tragedii, poczeka z tym jeszcze kilka dni.

W dalszej części przeczytasz:

 • jakie są wstępne ustalenia policji
 • co mogło być pośrednią przyczyną wypadku
 • jak to naprawdę z tymi obrączkami było
Pozostało jeszcze 79% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marcin Radzimowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.