Dominik Stanisławczyk: Wracam do Karpat Krosno. Mam nadzieję, że nie będą tego żałować

Czytaj dalej
Fot. KSS Karpaty Krosno
Łukasz Pado

Dominik Stanisławczyk: Wracam do Karpat Krosno. Mam nadzieję, że nie będą tego żałować

Łukasz Pado

Totalna rewolucja kadrowa czeka przed nowym sezonem 1-ligową drużynę siatkarek Karpat Krosno. Do klubu wraca po roku przerwy Dominik Stanisławczyk, z którym Karpaty odnosiły największe sukcesy w ostatnich latach.

Ze składu z ostatniego sezonu pozostaną tylko trzy zawodniczki. Zmiana nastąpi też na stanowisku pierwszego trenera. Tomasza Płaskiego zastąpi Dominik Stanisławczyk, który po roku spędzonym w Wiśle Warszawa wraca na stare śmieci.

– To prawda, wracam. Fajnie było w Warszawie, zebrałem mnóstwo doświadczenia – potwierdza trener Stanisławczyk. - Był poruszany temat żebym został w Warszawie, ale o mojej decyzji zadecydowały sprawy rodzinne. Wracam do rodziny, do klubu i do pracy na uczelni w Krośnie. To był taki rok na spróbowanie pewnych rzeczy, przekonanie się na własnej skórze czy to jest to, czy to nie to. Może jeszcze kiedyś będzie okazja, by znów spróbować.

W dalszej części artykułu o:

  • powodach decyzji o powrocie
  • planach na nowy sezon
  • polityce kadrowej Karpat
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.