Dom przy Ruczaju

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Dom przy Ruczaju

Materiał informacyjny

Być u siebie

Na krakowskich Dębnikach, w południowo-zachodniej części miasta zaprojektowaliśmy kameralne budynki mieszkalne harmonijnie wpasowane w niską zabudowę jednorodzinną. Poznaj nową inwestycję Grupy Buma przy ul. Obrońców Helu, zaprojektowaną z myślą o wygodzie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W harmonii z naturą

Dom przy Ruczaju powstaje w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie tuż po sąsiedzku znajdują się rozległe tereny zielone objęte ochroną w ramach programu Natura 2000. Roztacza się stąd malowniczy widok na krakowskie Bielany z klasztorem Kamedułów w tle, a pobliskie ścieżki rowerowe, tereny do spacerów i rekreacji zapraszają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wszędzie blisko

Położenie w pobliżu dużej arterii miejskiej zapewnia łatwy dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a niedaleka odległość od obwodnicy zapewnia szybkie i wygodne połączenie z innymi dzielnicami miasta, autostradą A4 czy lotniskiem. W odległości zaledwie 400 m znajduje się pętla komunikacji miejskiej Czerwone Maki z przystankami autobusowymi i linią szybkiego tramwaju, a także bezpieczne ścieżki rowerowe do centrum. Sąsiedztwo osiedla Ruczaj, Kampus UJ oraz kompleks biurowy Dot Office gwarantują doskonale rozwiniętą infrastrukturę w postaci wszelkiego rodzaju usług, sklepów, klubów fitness, restauracji, barów, szkół czy przedszkoli. Tu wszędzie masz blisko.

Tu podaj tekst alternatywny

Poczuj się jak w domu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna, składająca się zaledwie z 18 mieszkań inwestycja. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni mają sprawiać, abyś poczuł się tu jak w domu. Na przestrzeni parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28m² do 68m², są wśród nich mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został podziemny garaż wielostanowiskowy.

Mieszkaj jak lubisz

Prosta i lekka architektura budynków oraz funkcjonalnie zaprojektowane, jasne wnętrza zachęcają do stworzenia przyjaznej przestrzeni do życia. Nowocześnie, w tylu klasycznym, skandynawskim, a może boho? Wybierz jeden z trzech gotowych pakietów wykończenia mieszkania „pod klucz” i ciesz się odbiorem kluczy do wykończonego mieszkania. Zrobimy to już w trakcie budowy. A jeśli masz własny pomysł na aranżację mieszkania przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualna, skrojoną na miarę.

Deweloper

Grupa Buma to zespół firm, działający od 30 lat w obszarze inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, generalnego wykonawstwa inwestycji oraz generalnego wykonawstwa elewacji. W trakcie naszej działalności zaufały nam tysiące klientów, zarówno firm jak i osób prywatnych, które uznały, że to właśnie w naszych inwestycjach warto prowadzić swój biznes i pielęgnować życie rodzinne. Zaufaj nam i Ty!

Status inwestycji:
termin zakończenia inwestycji IV kw. 2022

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Obrońców Helu

Kontakt:
Biuro Sprzedaży Grupy BUMA
Kraków ul. Wadowicka 3
Tel: 12 290 05 05
E-mail: mieszkania@buma.pl

Agnieszka Hałoń
Tel: 694 320 700
E-mail: a.halon@buma.pl

Monika Franaszek
Tel: 694 320 900
E-mail: m.franaszek@buma.pl

Łukasz Ruszkiewicz
Tel: 694 320 800
E-mail: l.ruszkiewicz@buma.pl

Paweł Tryka
Tel: 694 347 200
E-mail: p.tryka@buma.pl

Strona inwestycji: https://domprzyruczaju.pl
Strona dewelopera: https://buma.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.