Do 6 listopada dostarcz zestawy loteryjne. 7 listopada wylosujemy już mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Do 6 listopada dostarcz zestawy loteryjne. 7 listopada wylosujemy już mieszkanie

Urszula Sobol

7 listopada w redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 odbędzie się długo wyczekiwane przez Czytelników - główne losowanie w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, do środy, 6 listopada do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne.

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego Nowin, prawidłowo przygotowany zestaw kuponów loteryjnych dostarcz lub wyślij do redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie (kod pocztowy 35 - 016 Rzeszów) w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”.

Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do 6 listopada 2019 roku (środa) do godziny 15. Kupony dostarczone w środę, 6 listopada po godz. 15 nie biorą już udziału w głównym losowaniu.

Zestaw loteryjny należy włożyć do białej koperty

Przypominamy też kilka zasad, których trzeba przestrzegać, żeby nie stracić szansy na wygraną. Jeden pełny zestaw składa się z 10 kolejnych kuponów. Jeżeli brakuje nam jednego z nich, to można go zastąpić Jokerem. Drukowaliśmy je raz w miesiącu - w piątki.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupon 186, joker, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195. Jokerów może być w takim zestawie więcej. Maksymalnie 9. To oznacza, że do jednego kuponu o dowolnym numerze możesz dołączyć 9 kuponów Joker. Zestaw konkursowy nie może się składać wyłącznie z jokerów. Przesłanie 10 kuponów Joker w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze. Zestaw należy spakować do zwykłej, białej koperty formatu C6. Na niej trzeba też czytelnie napisać „Mieszkanie za czytanie”.

Czytelnikom, którzy wykupili abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługują Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii. Liczba kart, która Ci przysługuje zależy od prenumeraty, jaką wykupiłeś.

Uwaga! Za miesięczny abonament - 4 Karty Abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym - 12 kart, a przy abonamencie półrocznym, aż 24 Karty Abonamentowe.

Organizator loterii wydrukuje z bazy zarejestrowane dowody udziału w loterii, umieści je w osobnych kopertach i tak przygotowane zostaną one dostarczone na główne losowanie.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.