Diagnoza powraca. Wraz z nią harda Wanda: Sonia Bohosiewicz z Żor

Czytaj dalej
Aleksander Król

Diagnoza powraca. Wraz z nią harda Wanda: Sonia Bohosiewicz z Żor

Aleksander Król

W najbliższy wtorek stacja TVN wyemituje pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Diagnoza”. Będzie jeszcze więcej Śląska oraz hardej Ślązaczki - oddziałowej Wandzi. O swojej roli i rodzinnych Żorach opowiada nam Sonia Bohosiewicz.

Do Rybnika wpadła pani jak po ogień, na chwileczkę, by nakręcić scenę do drugiego sezonu „Diagnozy” pod serialowym rybnickim szpitalem. Zdążyła pani po drodze odwiedzić swoje rodzinne Żory?
Oczywiście, że zdążyłam! Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Przyjechałam na Śląsk wcześniej, bo już w niedzielę wieczorem, i cały poniedziałek poświęciłam na odwiedzenie wszystkich moich bratanków, bratanic, rodziców, dwóch braci, ich żon, mojej przyjaciółki, którą mam od czasów przedszkola. Zdążyłam przejść się też tymi wszystkimi urokliwymi żorskimi uliczkami, a nawet popatrzeć na moje przedszkole, moją podstawówkę i moje liceum. Żory nie są strasznie duże, więc w jeden dzień to wszystko „opędzlowałam” [śmiech]. Muszę przyznać, że ta wizyta w moim rodzinnym mieście sprawiła mi bardzo wielką przyjemność. Bardzo lubię przyjeżdżać do Żor.

Zatrzymała się pani u rodziny czy w hotelu?
Nie no, w hotelu? Połowa mojej rodziny by się obraziła. Oczywiście, że u rodziny.

Te Żory, które zapamiętała pani z dzieciństwa, z czasów liceum, a te dzisiejsze Żory, po których się pani przespacerowała, bardzo się różnią?
Oczywiście, wiele miejsc z moich wspomnień pozostało takimi, jakie je zapamiętałam. Te miejsca pachną tak samo, taka sama jest tam atmosfera. Jestem wdzięczna za to, że na przykład kino nadal jest kinem, a nie następnym supermarketem. Wciąż istnieje Dom Kultury, który prężnie działa, który pamiętam z czasów młodzieńczych. Ale też pojawiło się wiele nowych miejsc. Jestem bardzo dumna, że Żory tak pięknie się rozwijają. Wręcz ubóstwiam karuzelę, która jest na rynku. Strasznie podoba mi się, jak zmodernizował się i rozbudował nasz basen kryty. Obok powstał skatepark i wiele miejsc dla dzieci oraz młodych ludzi. Coraz więcej jest takich miejsc w Żorach, gdzie rodzinnie można spędzać miło czas. Za każdym razem, gdy przyjeżdżam do Żor z dziećmi, obowiązkowym miejscem, które musimy odwiedzić, jest Miasteczko Westernowe Twinpigs. Zawsze, gdy przyjeżdżamy, ma jakąś zupełnie nową atrakcję. Muszę się przyznać, że moje dzieci zmusiły mnie kiedyś nawet do tego, byśmy tam - w miasteczku westernowym - mieszkali w znajdującym się tam hotelu. Pamiętam jak o godzinie 10 rano obudził nas... wystrzał z armaty.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

 • czy aktorka dobrze wspomina szkołę średnią
 • jaka w codziennym życiu jest Sonia Bohosiewicz
Pozostało jeszcze 61% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aleksander Król

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.