Developres Rzeszów bije rekordy frekwencji. W Rzeszowie przychodzi najwięcej kibiców w Lidze Siatkówki Kobiet

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Developres Rzeszów bije rekordy frekwencji. W Rzeszowie przychodzi najwięcej kibiców w Lidze Siatkówki Kobiet

Łukasz Pado

Mecze siatkówki kobiet w Rzeszowie ostatnio biją rekordy popularności. Na Developres chodzi regularnie ponad dwa tysiące widzów. To blisko dwa razy więcej niż w dwóch poprzednich sezonach.

Przed tym sezonem na palcach jednej ręki można było policzyć mecze siatkarek w Rzeszowie, na które przyszło więcej niż 1500 widzów. Nawet starcia w Lidze Mistrzyń nie budziły wielkiego zainteresowania.

Teraz jest inaczej. Tylko na jednym meczu, z dziewięciu rozegranych w tym sezonie na Podpromiu, pojawiło się mniej niż 1500 widzów. Było to spotkanie z BKS-em Bielsko-Biała (1457 widzów), odbyło się w poniedziałek o 20.30 i pokazywała go telewizja.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.