Urszula Sobol

Developres przygotował dla swoich mieszkańców filmy poradnikowe

Developres przygotował dla swoich mieszkańców filmy poradnikowe Fot. Kadr filmu firmy Developres
Urszula Sobol

Co robić, gdy brakuje Ci prądu w mieszkaniu, z kranu nie leci woda, nie działają kaloryfery lub telewizor nie odbiera sygnału? Nie musisz się już o to martwić. Firma Developres z Rzeszowa, dbając o wszystkich swoich mieszkańców, przychodzi im natychmiast z pomocą publikując na kanale You Tube „Poradnik dla mieszkańców”.

Firma Developres, która ma największe doświadczenie na rynku podkarpackim w realizacji inwestycji spełniających niezbędne wymogi w celu zapewnienia najwyższego komfortu przyszłym lokatorom, wprowadziła właśnie dla swoich mieszkańców filmy poradnikowe.

W nich w sposób prosty i zrozumiały przedstawione są triki i wskazówki, które pomogą w rozwiązywaniu różnych problemów.

Dzięki nim samodzielnie możemy naprawić różne usterki, m. in. centralnego ogrzewania. I tak np. jeśli woda w kranie ma za słabe ciśnienie, czy nagle zabraknie sygnału telewizyjnego dzięki „Poradnikowi dla mieszkańców” szybko możemy temu zaradzić. – Pokazujemy naszym mieszkańcom, co mogą zrobić sami, nim wezwą pomoc techniczną i podajemy wskazówki, co należy zrobić, gdy mamy jakiś konkretny problem – wyjaśnia Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie Developres w Rzeszowie.

To są bardzo dobre filmy poradnikowe

„Poradnik dla mieszkańców” składa się z kilku około 2- minutowych części, filmików. W każdej części poruszany jest jeden konkretny problem i podane są odpowiednie rozwiązania oraz numery telefonu, pod które należy dzwonić w razie potrzeby. Warto dodać, że firma Developres budując nowoczesne, funkcjonalne oraz bezpieczne osiedla, a także wprowadzając praktyczne i nowoczesne rozwiązania m. in. filmy poradnikowe, które rzeczywiście ułatwiają codzienne życie mieszkańcom, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, a także dba o ich komfort i dobre samopoczucie.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.