Urszula Sobol

Developres oferuje mieszkania i wspiera KS Developres SkyRes

Developres oferuje mieszkania i wspiera KS Developres SkyRes Fot. Archiwum Nowin
Urszula Sobol

Firma deweloperska DevelopRes z Rzeszowa nie tylko buduje nowoczesne i funkcjonalne mieszkania oraz powierzchnie biurowe w atrakcyjnych miejscach Rzeszowa, ale także swoje sukcesy przenosi na arenę sportową, sponsorując m.in. siatkarki z KS DevelopRes SkyRes Rzeszów. To solidny i sprawdzony partner zarówno na budowie, jak i na boisku.

Rzeszowski deweloper jest jedną z największych tego typu firm w południowej Polsce. Sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa od wielu lat działa na rzecz promocji sportu, a także lokalnych sportowców.

Sponsoruje nie tylko siatkarki DevelopResu SkyRes Rzeszów, ale także sportowców z Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim.

Firma DevelopRes inwestuje w sport

- Jesteśmy firmą stąd i bardzo zależy nam na tym, aby Rzeszów był kojarzony w Polsce z sukcesem - podkreśla Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes w Rzeszowie. - Dlatego postawiliśmy nie tylko na budowę funkcjonalnych, nowoczesnych i komfortowych mieszkań, czy powierzchni biurowych, ale także na sport.

Sporty drużynowe m.in. siatkówka plasują się na pierwszych miejscach wśród dyscyplin sportowych o najwyższej popularności i oglądalności, drużyna DevelopRes SkyRes Rzeszów pnie się do góry i odnosi coraz to więcej sukcesów.

Już dzisiaj rusza liga siatkówki kobiet

Inauguracja sezonu KS Developres SkyRes w Rzeszowie rozpocznie się już w piątek, 11 października o godz. 17:30 na hali Podpromie w Rzeszowie.

Ekipa prowadzona przez trenera Stephana Antige podejmie DPD Legionovię Legionowo.

Warto dodać, że KS Developres SkyRes jest coraz mocniejszy i odnosi coraz więcej sukcesów. Na swoim koncie ma m.in. brąz mistrzostw Polski: 2017, 2019, finał Pucharu Polski: 2019, awans do fazy grupowej Ligi Mistrzyń:2017/2018, awans do 1 ligi - 2013, awans do Orlen Ligi - 2014.

- Przyjdź i dopinguj KS DevelopRes Rzeszów w walce o pierwsze ligowe punkty - zachęca Bogusław Sobczyk.

Lider na rynku budowlanym na całym Podkarpaciu

W stolicy Podkarpacia realizuje m.in. „Osiedle Zawiszy” (w południowej części miasta między ulicami: Podkarpacką i Przemysłową), „Urocze Nowe Miasto” (między ulicami Zaciszną, Uroczą i Nowowiejską), „SkyRes” (pomiędzy ul. Lubelską a ul. Warszawską), „Bella Dolina” (przy ulicy Lubelskiej). „Paderewskiego Park” (przy ul. Paderewskiego), „Nova Graniczna” (przy ul. Granicznej, obok Agata Meble), a także „Tarasy nad Zalewem” przy ul. Kwiatkowskiego.

Mieszkania oddawane zawsze w terminie

DevelopRes mieszkania buduje szybko i solidnie, oferując je w różnych standardach wykończenia. Najwyższy z nich to lokale gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD.

Warto dodać, że firma DevelopRes zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania wygodne, w dobrej lokalizacji. Mieszkania oddawane są zawsze na czas.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.