Urszula Sobol

Developres oferuje mieszkania i wspiera KS Developres SkyRes

Developres oferuje mieszkania i wspiera KS Developres SkyRes Fot. Archiwum Nowin
Urszula Sobol

Firma deweloperska DevelopRes z Rzeszowa nie tylko buduje nowoczesne i funkcjonalne mieszkania oraz powierzchnie biurowe w atrakcyjnych miejscach Rzeszowa, ale także swoje sukcesy przenosi na arenę sportową, sponsorując m.in. siatkarki z KS DevelopRes SkyRes Rzeszów. To solidny i sprawdzony partner zarówno na budowie, jak i na boisku.

Rzeszowski deweloper jest jedną z największych tego typu firm w południowej Polsce. Sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa od wielu lat działa na rzecz promocji sportu, a także lokalnych sportowców.

Sponsoruje nie tylko siatkarki DevelopResu SkyRes Rzeszów, ale także sportowców z Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim.

Firma DevelopRes inwestuje w sport

- Jesteśmy firmą stąd i bardzo zależy nam na tym, aby Rzeszów był kojarzony w Polsce z sukcesem - podkreśla Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes w Rzeszowie. - Dlatego postawiliśmy nie tylko na budowę funkcjonalnych, nowoczesnych i komfortowych mieszkań, czy powierzchni biurowych, ale także na sport.

Sporty drużynowe m.in. siatkówka plasują się na pierwszych miejscach wśród dyscyplin sportowych o najwyższej popularności i oglądalności, drużyna DevelopRes SkyRes Rzeszów pnie się do góry i odnosi coraz to więcej sukcesów.

Już dzisiaj rusza liga siatkówki kobiet

Inauguracja sezonu KS Developres SkyRes w Rzeszowie rozpocznie się już w piątek, 11 października o godz. 17:30 na hali Podpromie w Rzeszowie.

Ekipa prowadzona przez trenera Stephana Antige podejmie DPD Legionovię Legionowo.

Warto dodać, że KS Developres SkyRes jest coraz mocniejszy i odnosi coraz więcej sukcesów. Na swoim koncie ma m.in. brąz mistrzostw Polski: 2017, 2019, finał Pucharu Polski: 2019, awans do fazy grupowej Ligi Mistrzyń:2017/2018, awans do 1 ligi - 2013, awans do Orlen Ligi - 2014.

- Przyjdź i dopinguj KS DevelopRes Rzeszów w walce o pierwsze ligowe punkty - zachęca Bogusław Sobczyk.

Lider na rynku budowlanym na całym Podkarpaciu

W stolicy Podkarpacia realizuje m.in. „Osiedle Zawiszy” (w południowej części miasta między ulicami: Podkarpacką i Przemysłową), „Urocze Nowe Miasto” (między ulicami Zaciszną, Uroczą i Nowowiejską), „SkyRes” (pomiędzy ul. Lubelską a ul. Warszawską), „Bella Dolina” (przy ulicy Lubelskiej). „Paderewskiego Park” (przy ul. Paderewskiego), „Nova Graniczna” (przy ul. Granicznej, obok Agata Meble), a także „Tarasy nad Zalewem” przy ul. Kwiatkowskiego.

Mieszkania oddawane zawsze w terminie

DevelopRes mieszkania buduje szybko i solidnie, oferując je w różnych standardach wykończenia. Najwyższy z nich to lokale gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD.

Warto dodać, że firma DevelopRes zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania wygodne, w dobrej lokalizacji. Mieszkania oddawane są zawsze na czas.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.