Dawid Zaguła, gracz Sokoła Łańcut: W Łańcucie trema była podwójna. Zagraliśmy jak trzeba

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Pado
Łukasz Pado

Dawid Zaguła, gracz Sokoła Łańcut: W Łańcucie trema była podwójna. Zagraliśmy jak trzeba

Łukasz Pado

- W Sokole zawsze jest rodzinny klimat nawet nie odczułem, że przyszedłem z innego klubu – mówi Dawid Zaguła, wychowanek Stali Stalowa Wola, obecnie rozgrywający Rawlplug Sokoła Łańcut.

Musisz być z siebie zadowolony, bo w debiucie w hali w Łańcucie nie tylko wygrywacie mecz, ale również zostałeś wybrany najlepszym graczem meczu...

Oczywiście. Jak można się nie cieszyć wygrywając przed własną publicznością, gdzie wszyscy na trybunach nas dopingują i wszyscy się cieszą, bo jesteśmy swoi. Ja osobiście jestem zadowolony zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

A co powiesz o przejściu do 1 ligi. W Stalowej Woli w 2 lidze byłeś liderem, ale tu nie musiało tak być...

Nigdy nie wiadomo, co cię czeka jak zmieniasz klub czy idziesz do innej ligi. Dla niektórych to zderzenie z rzeczywistością, jest jak zderzenie ze ścianą. U mnie nie wygląda to na razie źle. Cieszę się, że mi nieźle idzie, że wkomponowałem się w drużynę i dostaję kolejne minuty do grania. Z chłopakami dogaduję się bardzo dobrze, więc nic tylko grać, grać i wygrywać.

Dawid Zaguła w rozmowie z nowiny24.pl mówi o:

 • debiucie w nowej drużynie
 • emocjach związanych z występem przed własną publicznością
 • przedmeczowej tremie
 • awansie do wyższej ligi
 • rodzinnej atmosferze w szatni Sokoła
Pozostało jeszcze 78% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.