Łukasz Pado

Dariusz Liana, trener juniorów Karpat Krosno: Zrobimy wszystko by się utrzymać w centralnej lidze

Dariusz Liana jest od kilku lat związany z SMS-em Krosno, niedawno prowadził też kadrę Podkarpacia rocznika 2002, z którą zdobywał medale mistrzostw Fot. Waldemar Mazgaj Dariusz Liana jest od kilku lat związany z SMS-em Krosno, niedawno prowadził też kadrę Podkarpacia rocznika 2002, z którą zdobywał medale mistrzostw Polski.
Łukasz Pado

- Wiem, że możemy pokonać każdego z naszych rywali, nawet Koronę Kielce – mówi Dariusz Liana, trener juniorów Karpat Krosno z rocznika 2002. Drużyny, która występuje w Centralnej Lidze Juniorów U17.

Karpaty Krosno nie składają broni w Centralnej Lidze Juniorów. Dzięki wygranej nad prowadzącą w tabeli Resovią opuściliście strefę spadkową...
Jeszcze ciekawsze jest to, że przed tym meczem z Resovią, mieliśmy sześć kontuzji w zespole. To były choroby i inne dolegliwości. Do meczu wyszliśmy gołą jedenastką, dokonałem tylko jednej zmiany w doliczonym czasie.

W dalszej części artykułu rozmowa z Dariuszem Lianą o:

- sytuacji Karpat w Centralnej Lidze Juniorów

- rywalizacji o zawodników z mocniejszymi klubami

- wartościach gry w centralnej lidze

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.