Co z tą seksaferą? Posłowie PO chcą dostępu do akt

Czytaj dalej
Fot. andreas160578 / pixabay.com
Norbert Ziętal

Co z tą seksaferą? Posłowie PO chcą dostępu do akt

Norbert Ziętal

Posłowie opozycyjnej Platformy Obywatelskiej chcą uzyskać dostęp do materiałów z utajnionego śledztwa dotyczącego dużej sprawy obyczajowej w Podkarpackiem. Z wnioskiem zwrócili się do Sądu Okręgowego w Tarnowie, który prowadził tę sprawę. Może mieć ona związek z obecną seksaferą podkarpacką, w którą rzekomo zamieszani są najważniejsi ludzie w państwie.

Żądania wobec tarnowskiego sądu wysunęli, specjalizujący się w tematyce służb specjalnych, posłowie PO Robert Kropiwnicki i Marcin Kierwiński. Pierwsza napisała o tym „Rzeczpospolita”. Chodzi o śledztwo dotyczące dużej sprawy obyczajowej z Podkarpackiego. Jaki może mieć ona związek z aktualną seksaferą? Obecna sprawa rozpoczęła się od ujawnienia przez Radio ZET informacji od byłego funkcjonariusza Centralnego Biura Antykorupcyjnego, że ten widział nagrania wideo z agencji towarzyskiej, kompromitujące znanego polityka. Nieoficjalnie mówi się, że takich nagrań może być znacznie więcej, nawet 4 tys., a osobami widocznymi na nich są znane postaci polityki, biznesu i służb. Pojawiły się informacje, że nagrania znajdują się poza Polską, na Ukrainie, a to może zagrażać bezpieczeństwu Polski. Dlaczego? Bo kompromitujących filmów ktoś mógł i może używać do szantażu.

Sprawa sprzed trzech lat dotyczy agencji towarzyskich działających koło Rzeszowa. Zatrzymani zostali dwaj Ukraińcy, bracia Jewgenij R. i Aleksiej R. Razem z nimi zatrzymano wysokich oficerów rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji. Sprawę Ukraińców wyłączono do odrębnego postępowania. Obaj są już po prawomocnych wyrokach, m.in. za sutenerstwo. Jednak rozprawy były tajne. Ściśle tajne jest również uzasadnienie sądowego wyroku. Nawet Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego była zaangażowana w sprawę, co znacznie podnosi jej rangę.

Posłowie opozycji chcą badać seksaferę

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

"Seksafera podkarpacka wybuchła na początku marca. Wojciech J., były funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego ujawnił, że posiadał płytę z nagraniem z agencji towarzyskiej, na której widać ważnego polityka Prawa i Sprawiedliwości uprawiającego seks z nieletnią Ukrainką."

Pozostało jeszcze 53% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Ziętal

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.