Agata Flak

Ciąża była zagrożona. Szpital w Sanoku odesłał kobietę do szpitala w Lesku

W odpowiedzi przesłanej do redakcji czytamy, że zachowanie lekarki, która zasugerowała, aby małżeństwo udało się do najbliższego szpitala, gdzie udzielane Fot. Archwium W odpowiedzi przesłanej do redakcji czytamy, że zachowanie lekarki, która zasugerowała, aby małżeństwo udało się do najbliższego szpitala, gdzie udzielane są świadczenia z zakresu ginekologii było „jak najbardziej prawidłowe”.
Agata Flak

- Ciąża mojej żony była zagrożona. W szpitalu w Sanoku nie udzielili nam pomocy i odesłali do Leska - mówi zrozpaczony Czytelnik Nowin.

- Około 4 nad ranem pojechałem z żoną do szpitala w Sanoku. Żona miała w domu mocne skurcze przedporodowe, wymioty oraz biegunkę. Przestraszyliśmy się, bo była wtedy w 25 tygodniu ciąży i nie wyglądała najlepiej. Pomogłem jej wsiąść do samochodu i pojechaliśmy do szpitala. Ten w Sanoku był najbliżej, niecałe 600 metrów od naszego domu - opowiada Czytelnik, który z interwencją zadzwonił do redakcji “Nowin”.

CZYTAJ TEŻ: Lekarze ze szpitala w Sanoku wypisali pacjenta. Nazajutrz już nie żył

- Pomogłem żonie dojść do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, ale drzwi były zamknięte. Pukałem, jednak nikt nam nie otworzył. Obeszliśmy szpital dookoła, aby dojść do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Tam również drzwi były zamknięte. Zaczęliśmy dzwonić dzwonkiem. W końcu otworzyła nam pielęgniarka. Gdy popatrzyła na moją żonę, z powrotem odesłała nas na SOR. Żona czuła się coraz gorzej, miała straszne bóle brzucha - opowiada mężczyzna, który chce pozostać anonimowy.

W dalszej części artykułu:

 • jak zachowała się lekarka ze szpitala w Sanoku
 • jak zdarzenie komentuje dyrekcja szpitala
Pozostało jeszcze 74% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Agata Flak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.