Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Choć pochodzi z aktorskiej rodziny, sam doszedł do wszystkiego

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
Paweł Gzyl

Choć pochodzi z aktorskiej rodziny, sam doszedł do wszystkiego

Paweł Gzyl

Już na drugim roku studiów zaczął chodzić na castingi. Praca na planie telenowel nie spodobała mu się jednak. Rozkochał w sobie wszystkie Polki rolą w „Czasie honoru”. Dziś uznaje się go za największego amanta polskiego filmu.

Niedawno zakończyło się popularne reality show „Azja Express 2”. Jego zwycięzcami zostało dwóch młodych przystojniaków - Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Choć ten pierwszy zdecydował się przeznaczyć swoją część wygranej na cele charytatywne, nie cichną kontrowersje wokół jego występu w programie. Oburzenie niektórych mediów wywołały homofobiczne uwagi, jakie rzucał wobec swego konkurenta, zdeklarowanego geja, Michała Piróga i jego telewizyjnego towarzysza, Piotra Czaykowskiego.

- Podeszliśmy do tego jak do wyścigu, a to, że zostaliśmy schwarzcharakterami, wynika stąd, jak traktowali nas inni uczestnicy i jak to potem było zmontowane - wyjaśnia Pawlicki.

Niewykluczone, że to, jak aktor zaprezentował się w „Azja Express 2”, będzie miało również wpływ na jego życie prywatne. W ostatnich dniach zaroiło się bowiem w internecie od plotek, że jego długoletnia narzeczona, Agnieszka Więdłocha, była zniesmaczona zachowaniem wybranka w telewizyjnym show. Do tego ponoć marzy o przenosinach do Wrocławia, gdzie pracuje na planie „Świata według Kiepskich”, a on za nic nie chce opuścić Warszawy. No i konflikt gotowy.

Telenowelowa trauma

Antoni przyszedł na świat w rodzinie o aktorskich tradycjach. Jego babcią była Barbara Rachwalska, którą wszyscy pamiętamy z roli Marii Talar w serialu „Dom” i Tekli Wagnerówny w „Alternatywach 4”. Z kolei ojciec młodego aktora jest cenionym operatorem filmowym, wujek - scenarzystą kontrowersyjnego „Smoleńska”, a starszy brat ma na swym koncie występ w „Czasie honoru” i scenariusz do „Misji Afganistan”.

W pozostałej części tekstu przeczytasz:

 • Dlaczego  Antek Pawlicki postanowił pójść w  aktorstwie  własną drogą?
 • Jak wygląda  jego życie  prywatne?
Pozostało jeszcze 75% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.