Miłosz Bieniaszewski

Chcę pomóc Stali Rzeszów w wywalczeniu awansu - mówi Kamil Bętkowski, nowy napastnik drużyny biało-niebieskich

Kamil Bętkowski grał już w Stali, ale... tej ze Stalowej Woli Fot. Echo Dnia Kamil Bętkowski grał już w Stali, ale... tej ze Stalowej Woli
Miłosz Bieniaszewski

O Stali wiedziałem tyle, że ma kosę z Resovią - uśmiecha się Kamil Bętkowski, nowy piłkarz rzeszowskiego klubu. - Nie ukrywam, że wybrałem tę ofertę, bo widzę tutaj przyszłość. Bardzo mi się podoba to mega parcie na awans do 2 ligi

Słyszałem, że ciężko z tobą przeprowadzić poważny wywiad...
Coś w tym może być (uśmiech). Staram się, aby w każdej rozmowie było chociaż ziarenko humoru. Nie można do wszystkiego podchodzić zbyt poważnie. Podobnie mam, jeśli chodzi o podejście do meczu. Przede wszystkim nie można się zbytnio spinać. Jak się coś nie uda to i tak trzeba próbować dalej.

Pierwsze, co rzuca się w oczy patrząc na twoją grę, to fakt, że lubisz dryblować i piłka nie przeszkadza ci w grze...
Podryblować zdecydowanie lubię. Piłka natomiast czasem przeszkadza. Nie jestem zawodnikiem grającym na najwyższym poziomie, tylko w trzeciej lidze. Koledzy mają czasami pretensje, jak przytrafi się strata, ale ja mam takie podejście, że jak się raz nie uda, to trzeba próbować ponownie, a nie rezygnować ze swojej gry. Za którymś razem się uda i można strzelić bramkę.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. co Kamil mówi o nowych kolegach z drużyny, o swoim poprzedniku w Stali, o charakterze mieszkańców Podkarpacia, o innych kandydatach do awansu.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.