Był w areszcie i miał zakaz bliższych kontaktów z żoną. Mimo tego kobieta zaszła w ciążę. Prokuratura bada sprawę

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Norbert Kowalski

Był w areszcie i miał zakaz bliższych kontaktów z żoną. Mimo tego kobieta zaszła w ciążę. Prokuratura bada sprawę

Norbert Kowalski

Siedział za kratkami, a mimo tego został ojcem? Prokuratura Krajowa sprawdza czy Przemysław P. jest ojcem dziecka, które jego żona urodziła kilka miesięcy temu. Sam mężczyzna, razem z kobietą, jest przekonany, że dziecko jest jego. Jednak w chwili poczęcia Przemysław P. był osadzony w areszcie bez prawa do bliższych kontaktów z żoną.

– Prokuratura została poinformowana o takim zdarzeniu i podjęła działania wyjaśniające czy do tego doszło

– nie ukrywa prokurator Karolina Grzybowska-Matysiak, zastępca naczelnika wielkopolskiego oddziału Prokuratury Krajowej.

Przemysław P. jest jednym z podejrzanych w śledztwie, które prowadzi wielkopolski oddział Prokuratury Krajowej w sprawie kradzieży samochodów w Polsce i za granicą. Łącznie zarzuty kradzieży, paserstwa czy działania w zorganizowanej grupie przestępczej usłyszało kilkanaście osób. Sam Przemysław P. został zatrzymany na początku ubiegłego roku. Wtedy też trafił do aresztu. Łącznie spędził w nim kilka miesięcy, wyszedł w drugiej połowie 2018 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniano mu areszt, w którym był osadzony. Chodziło o to, by nie przebywał w tym samym areszcie, co inni podejrzani w śledztwie.

Formalnie Przemysław P. nie miał prawa do bliższych kontaktów z żoną. – Jednak w praktyce najprawdopodobniej widywał się z nią podczas wizji lokalnych, które odbywały się w jego domu. Podczas jednej z takich wizji miało dojść do stosunku z żoną, choć w praktyce w ogóle nie powinien mieć z nią kontaktu – opowiada nam osoba znająca sprawę.

W dalszej części tekstu przeczytasz:

 • Jakie będą kolejne kroki w wyjaśnianiu sprawy domniemanego ojcostwa?
 • Kto może mieć kłopoty, jeśli Przemysław P. został ojcem?
Pozostało jeszcze 47% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Kowalski

Dziennikarz działu miejskiego w Głosie Wielkopolskim. Zajmuję się przede wszystkim tematyką sądowniczą i przestępczą. Poza tym piszę również o polityce, zarówno tej lokalnej, jak i ogólnopolskiej. Prywatnie jestem kibicem i wielkim miłośnikiem Bałkanów.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.