Budowa mostu na Sanie w Jarosławiu. PSL: Jesteśmy w punkcie wyjścia. PiS: Budowa mostu jest coraz bliżej

Czytaj dalej
Fot. Kamil Jaworski
Kamil Jaworski

Budowa mostu na Sanie w Jarosławiu. PSL: Jesteśmy w punkcie wyjścia. PiS: Budowa mostu jest coraz bliżej

Kamil Jaworski

Poseł Mieczysław Kasprzak (PSL) zarzuca staroście jarosławskiemu, że przez trzy lata nie chciał zająć się tematem budowy mostu na Sanie. Starosta Tadeusz Chrzan (PiS) odpowiada, że intensywnie nad tym pracował.

Budowa drugiego mostu na Sanie w Jarosławiu to konieczność. Obecny, wymaga pilnego odciążenia. Poseł Mieczysław Kasprzak twierdzi, że za ten stan rzecz odpowiada partia rządząca i starosta jarosławski. Jako dowód pokazuje koncepcję budowy mostu, opracowaną w poprzedniej kadencji samorządu, gdy powiatem rządził starosta Jerzy Batycki z PSL.

Poseł Kasprzak: Minęły cztery lata i nic się nie stało

- Cztery lata temu, w październiku mieliśmy opracowaną koncepcję budowy drugiego mostu na Sanie. Minęły cztery lata i pytanie co w tym okresie się stało? Nic się nie stało

- stwierdził poseł Mieczysław Kasprzak na konferencji prasowej.

Poseł PSL sugerował, że obecna władza powiatowa z PiS schowała koncepcję opracowaną w 2014 roku do szuflady.

- Wydaje mi się, że przez trzy lata starostwo nie zajmowało się tym tematem. Czas uciekł. Jesteśmy w punkcie wyjściowym dlatego, że nie chciano realizować tego, co poprzednicy zaplanowali - ocenił. - Zaprzestano dalszych prac, bojkotując to, co zostało zrobione - podkreślił.

ZOBACZ TEŻ: Obiecują drugi most na Sanie w Jarosławiu. Po 2022 roku kierowcy mają jeździć nową przeprawą

Co na to starosta jarosławski Tadeusz Chrzan z PiS? - o tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 55% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kamil Jaworski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.